Online Тесты

  • Предрасположены ли Вы к раку груди? (вопросов: 8)

    Для того, что бы самостоятельно принять решение, насколько для Вас актуально провести генетическое тестирование на определение мутаций в гене BRCA 1 и BRCA 2 ответьте, пожалуйста, на вопросы данного теста...


Симптоми хвороби - Зниження апетиту

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Зниження апетиту -

Апетит - це емоційне вираження потреби організму в їжі. Зниження апетиту - це часткова або повна відмова від прийому їжі.

Найрізноманітніші чинники можуть викликати втрату апетиту, від проблем з шлунком і стресу до серйозних захворювань. Короткочасна втрата апетиту, звичайно, не є приводом бити тривогу. Але якщо протягом кількох тижнів зниження апетиту супроводжується іншими різноманітними неприємними симптомами (зміна смакових звичок, біль, втома), вам не обійтися без візиту до лікаря.

Спочатку слід звернутися до терапевта, який зможе визначити причини проблем з апетитом, а потім йти до фахівця - дієтолога, психотерапевта, ендокринолога, гастроентеролога.

Втрата апетиту може бути викликана масою різноманітних причин - від захворювань (серйозних і не дуже) до лікарських препаратів. Спробуємо визначити більшість із них.

- Перекуси між прийомами їжі
Є найпростішою причиною. Між прийомами їжі ви перекушуєте бутербродами та печивом, тому вам не хочеться їсти в належний час для сніданку, обіду або вечері. Як такої втрати апетиту в цьому випадку немає. Ви їсте просто не тоді, коли потрібно і порушуєте свій режим харчування.

- Емоційний стан
Зниження апетиту можуть викликати стреси, самотність, нудьга, напруженість, пригніченість, переживання. Таки чином ви можете геть забути про їжу і зануритися в неприємні думки. Сюди також можна віднести і більш серйозні психічні розлади: шизофренію, нервову анорексію і депресію.

- Лікарські препарати
Прийом різних ліків може викликати втрату апетиту: препарати для хіміотерапії, анестетики, ліки від діабету, знеболюючі, що містять ФПА (фенилпропаноламін), ліки від нежиті, антибіотики, препарати з вмістом наперстянки.

- Захворювання
Таких захворювань дуже багато. Серед них: рак, туберкульоз, гепатит, ВІЛ, пневмонія, інфекційні захворювання, проблеми з нирками або печінкою, захворювання серцево-судинної або травної системи, цукровий діабет, проблеми з ендокринною системою (з щитовидною залозою), аутоімунні захворювання (ревматоїдний артрит, склеродермія), деякі види придбаної деменції (хвороба Альцгеймера ) і т.д.

- Вагітність
Швидше за все, зниження апетиту в цьому випадку через якийсь час зникне саме.

При яких захворюваннях виникає Зниження апетиту:

- Хвороба Аддісона (Бронзова хвороба)
- Хвороба Стілла (Хронічний поліартрит у дітей)
- Хвороба Стілла-Шоффара (Ювенільний ревматоїдний артрит)
- Черевний тиф
- Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба
- Деменція (Слабоумство)
- Депресія
- Депресія і стрес в свята
- Виразка шлунка
- Рак
- Сезонний афективний розлад
- Шизофренія
- Анорексія

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Зниження апетиту:

Вас турбує Зниження апетиту? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Зниження апетиту? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.