Online Тесты

  • Тест на пищевые расстройства (вопросов: 12)

    Пищевые расстройства, как нейрогенная булимия и анорексия более характерны для девушек и молодых женщин, хотя могут развиваться и у мужчин, и женщин разного возраста...


Симптоми хвороби - Слина з кров’ю

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Слина з кров’ю -

При появі крові в слині багато хто починає турбуватися, і не дарма, так як це може сигналізувати про серйозне захворювання. Але і в менш небезпечних для життя ситуаціях таке може часто відбуватися, як і від занадто активного чищення зубів, так і після носової кровотечі, а також у випадку захворювання ясен.

Появу в слині крові не варто залишати без уваги, так як це також може свідчити про інфекційне захворювання або навіть про рак.

Якщо з вами таке сталося, то в першу чергу потрібно звернути увагу на колір виділення, наявність кашлю, температури і болю в грудях, це допоможе лікарю в постановці вірного діагнозу.

Самими безпечними причинами появи слини з кров’ю є:
- занадто активне чищення зубів, що призводить до травм ясен;
- парадонтит;
- гінгівіт.

Ще однією розповсюдженою причиною появи крапельок крові в слині може бути попередня носова кровотеча. Частково при кровотечі з носа, кров може потрапити в носоглотку. В такому випадку необхідно визначати причини виникнення носових кровотеч.

При яких захворюваннях виникає Слина з кров’ю:

- Гіпотиреоз
- Зневоднення організму
- Рак голови і шиї
- Рак легенів
- Гострий бронхіт
- Пневмонія
- Туберкульоз

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Слина з кров’ю:

- Онколог
- Ендокринолог
- Стоматолог

Вас турбує Слина з кров’ю? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Кров в слині? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.