Online Тесты

  • Есть ли у вашего ребенка творческий потенциал? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте 3-5 лет. Он помогает выявить творческий потенциал, проанализировать стремление ребенка к творчеству, выявить его способности...


Симптоми хвороби - Утруднення носового дихання

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Утруднення носового дихання -

Утруднення носового дихання - симптом, який сплутати ні з чим неможливо. Людина змушена дихати через рот, що веде до сухості і неприємних відчуттів у горлі, при цьому утруднене засинання, розвивається хропіння і недостатнє надходження кисню до мозку під час сну. Далі утруднення носового дихання веде до зниження життєвої активності, стає важко як працювати, так і відпочивати.

- Що робити, якщо важко дихати носом?

Якщо ніс закладений, важко дихати при застуді потрібно відновити носове дихання за допомогою судинозвужувальних крапель («Нафтизин», «Оксометазолін», «Отривін» і багато інших). Якщо погано дихає ніс вранці, вдень і вночі протягом тривалого часу, необхідно показатися лікарю. Можливо, буде потрібно хірургічне лікування або курсовий прийом спеціальних препаратів.

Негайно потрібно звернутися до лікаря, якщо важко дихати носом новонародженому або вагітній жінці.

- Помилки самолікування

При самостійному лікуванні, багато хто починає зловживати судинозвужувальними препаратами, які при тривалому використанні ведуть до ряду істотних побічних явищ. Розвивається медикаментозний риніт - постійна закладеність носа, коли навіть краплі та спреї більше не дають бажаного полегшення. А при системній дії ці ліки призводять до підвищення артеріального тиску, порушення в роботі серця і хронічної закладеності носа тощо.

Самостійні спроби видалити стороннє тіло з носа (якщо воно не висмаркується) призводить до проштовхування вглиб і до травм структур носа.

При яких захворюваннях виникає Утруднення носового дихання:

- Викривлення носової перегородки
- Хронічні риніти
- Хронічні синусити (гайморити, фронтити, етмоїдити, сфеноїдити)
- Алергічна риносинусопатія (алергічна реактивність слизової оболонки носа і навколоносових пазух)
- Поліпи носа і його пазух
- Аденоїдні розростання
- Новоутворення порожнини носа

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Утруднення носового дихання:

Вас турбує Утруднення носового дихання? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Утруднення носового дихання? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "У":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.