Online Тесты

  • Кто ты: шпион или его «находка»? (вопросов: 12)

    Граница между общительностью и излишней болтливостью порой бывает весьма размытой. Попробуй определить, по какую сторону находишься ты, ответив на вопросы этого теста...


Симптоми хвороби - Капловухість

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Капловухість -

З медичної точки зору, капловухість вважається вираженою вродженою деформацією вушної раковини, що надає вухам неприродній вигляд. При капловухості розміри і форма вушних раковин зазвичай знаходяться в межах норми, а розташовані вони не паралельно скроневій кістці, а під кутом, близьким до прямого. Ознаками капловухості служать збільшення кута спрямування вушної раковини до потиличної частини голови, згладженість контура вушної раковини.

Вже на третьому місяці вагітності у дитини починається формування і зростання зовнішнього вуха. На шостому місяці відбувається розвиток внутрішніх складок і рельєфу вушної раковини. Таку деформацію, як капловухість, ясно видно вже при народженні, саме в цей період ще можливо змінити форму вух дитини, не вдаючись до хірургічного втручання. Якщо у новонародженого зафіксувати деформовані вуха, то вони можуть прийняти іншу форму або положення. Якщо до піврічного віку деформованому вушку була додана нова позиція, то хрящ стабілізується, і можна буде обійтися без оперативної корекції.

З капловухістю різного ступеня враженості народжується майже 50 % людей, з них хлопчики і дівчатка приблизно в рівних кількостях. Оскільки дівчаткам легше приховати капловухість за довгим волоссям, то створюється враження, що хлопчики страждають цим дефектом набагато частіше. Саме у дітей та підлітків відстовбурчені вуха викликають масу душевних переживань, формуючи комплекс капловухості», який у зрілому віці може несприятливо позначитися на характері і психіці людини.

Вважається, що в нормі раковина вуха і голова повинні утворювати кут, рівний 30 °, при цьому лінія вушної раковини повинна бути строго паралельна щоці, а відстань між краєм вуха і кістками черепа має бути близько двох сантиметрів. Обриси рельєфу раковини вуха, його конфігурація і чіткість настільки ж індивідуальні і неповторні, як відбитки пальців.

Деформація може зачіпати одне або обидва вуха. Вид і ступінь деформації при капловухості надзвичайно багатоваріантні, що виключає наявність єдиної лікарської тактики щодо виправлення даного дефекту.

При яких захворюваннях виникає Капловухість:

- Вроджене захворювання

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Капловухість:

Вас турбує Капловухість? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Капловухість? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "К":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.