Online Тесты


Симптоми хвороби - Втрата слуху

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Втрата слуху -

Порушення слуху може проявитися при народженні (вроджена глухота) або з'явитися з часом (придбана глухота).

Різниця між придбаною та вродженою глухотою визначається лише часом коли виникає порушення слуху (повна його втрата).

Існують також генетичні причини розвитку глухоти. Вроджена глухота практично завжди успадковується.

Крім того, придбана глухота може бути наслідком пошкодження вуха від шуму, травми або стати наслідком тяжкого захворювання.

Основні можливі причини втрати слуху:

- Вік
Втрата слуху - природна частина процесу старіння. Між 30 і 40 роками волоскові клітини внутрішнього вуха починають відмирати. До 60-65 років приблизно у 30% населення погіршується слух в значній мірі, заважаючи їм сприймати звуки повсякденного життя, такі як мова. Втрата слуху буває різна - від проблем у сприйнятті тихих звуків або мови до повної глухоти. Приблизно у кожної десятої людини слух знижується до такого ступеня, що стає потрібен слуховий апарат.

- Вплив шуму
І вдома, і на роботі людина може піддаватися впливу шуму, небезпечного для слуху. Люди певних професій - заводські робітники, музиканти, пожежні, поліцейські, фермери та будівельники проводять більшу частину свого робочого дня під впливом тривалого сильного шуму. Вдома ви також кожен день піддаєтеся впливу шуму фенів, пилососів, MP3-плеєрів, колонок, телевізора тощо. З часом цей вплив постійного шуму погіршує слух або викликає порушення сприйняття звуків.

- Інші причини
Також причиною втрати слуху можуть стати хвороби, інфекції вуха, деякі лікарські препарати спадковість і травми.

При яких захворюваннях виникає Втрата слуху:

- Хвороба Меньєра
- Старечий туговухість
- Пошкодження нервів сифілісом
- Втрата слуху через невідомі причини (ідіопатична втрата слуху)
- Пухлини нервів
- Токсичні лікарські препарати
- Вушні пробки, блокуючі вушний канал
- Середній отит
- Отосклероз

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Втрата слуху:

Вас турбує Втрата слуху? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Глухота? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.