Online Тесты

  • Насколько общителен ваш ребенок? (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он помогает выяснить, насколько общителен ваш ребенок, легко ли он идет на контакт со сверстниками, учителями, родителями, умеет ли он общаться...


Симптоми хвороби - Шум (дзвін) у вухах

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Шум (дзвін) у вухах -

Шум у вусі - суб'єктивне (не уявне) відчуття, що описується як гул, писк, «зумер» шипіння, дзвін.

У більшості випадків супроводжується зниженням слуху. При ураженні слухового нерва шум з'являється зазвичай раптово або розвивається протягом короткого часу. Шум у вухах - абсолютна ознака патології одного з відділів вуха, а спектр захворювань, що викликають ці симптоми досить широкий. У деяких випадках це ознаки захворювань судин голови і шиї.

При яких захворюваннях виникає Шум (дзвін) у вухах:

Ураження внутрішнього вуха (слухового нерва - кохлеарний неврит):
- Наслідки перенесеного ГРВІ/ГРЗ
- Прийом ототоксичних антибіотиків (аміноглікозиди - гентаміцин, стрептоміцин)
- Атеросклероз судин головного мозку, гіпертонічна хвороба
- Різкі гучні звуки (постріли, крик)
- Пухлини слухового нерва

Ураження середнього вуха:
- Ексудативний отит
- Пошкодження барабанної перетинки (травми)
- Отосклероз (розростання кісткової тканини в елементах вуха)

Ураження зовнішнього вуха
- Сірчана пробка
- Сторонні тіла

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Шум (дзвін) у вухах:

Вас турбує Шум (дзвін) у вухах? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Шум (дзвін) у вухах? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "Ш":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.