Online Тесты

  • Тест на пищевые расстройства (вопросов: 12)

    Пищевые расстройства, как нейрогенная булимия и анорексия более характерны для девушек и молодых женщин, хотя могут развиваться и у мужчин, и женщин разного возраста...


Симптоми хвороби - Сухі очі

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Сухі очі -

Сухість очей - це нормальна реакція ока на погоду чи медикаменти. Сухість очей може також бути причиною різних тимчасових або хронічних захворювань. Сльози виділяються лакрімальной залозою, яка розташована в зовнішньому покриві очного яблука. Сльози формують водяну оболонку, мінеральну оболонку, і облонку з антитіл. Вологість для зовнішнього покриву очного яблука і рогівки дуже важлива, щоб уникнути пошкодження рогівки.

Зазвичай від сухості очей страждають літні люди. Проте останнім часом сухість очей часто виникає і у молодих людей, які багато часу проводять за комп'ютерами. Користувачі контактними лінзами можуть відчувати сухість очей в приміщенні з кондиціонуванням повітря, при роботі за комп'ютером, при знаходженні в умовах сухого повітря, на сильному вітрі і в інших несприятливих для очей умовах.

Для того щоб усунути симптоми сухості очей, зазвичай застосовують препарати штучної сльози, для користувачів контактними лінзами випускаються спеціальні зволожуючі змащувальні краплі.

Синдром сухого ока

Синдром сухого ока виникає, коли поверхня очей погано зволожується і змащується. Утончення слізної плівки або порушення її складу призводить до підсихання рогівки ока, виникає відчуття сухості, подразнення очей. Око стає підвищено чутливим до сухості повітря, до сигаретного диму тощо. Порушення нормального зволоження і змащування ока може відбуватися з різних причин.

Чинники, що викликають сухість очей

- Вік. Вважається , що сухість ока з'являється приблизно у 7% людей у віці близько 50-60 років і у 15 % у віці 70 років і старше. Причому жінки відчувають сухість очей частіше за чоловіків. З віком наші очі менше виділяють слізної рідини, і її не вистачає для нормального змочування ока. Погіршується і склад слізної плівки. Брак слізної рідини і порушення її складу посилюються в несприятливих зовнішніх умовах (сухість повітря, дим тощо).
- Ліки. Деякі ліки при тривалому застосуванні мають в якості побічного ефекту сухість очей або посилюють вже наявний стан сухості. До таких препаратів належать: діуретики (сечогінні препарати), деякі антидепресанти, антигістамінні, оральні контрацептивні засоби, бета-блокатори, очні краплі, які застосовуються для лікування інших хвороб ока, препарати для лікування виразкової хвороби та деякі інші.
- Хвороби. У деяких людей сухість ока з'являється як симптом загального захворювання організму. Наприклад, сухість ока може розвинутися при ревматоїдному артриті, синдромі Сегрена, системному червоному вовчаку та ін.

При яких захворюваннях виникає Сухі очі:

- Куратит
- Синдром сухого ока

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Сухі очі:

Вас турбує Сухі очі? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Сухі очі? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.