Online Тесты

  • Выявление способностей ребенка (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он позволяет выявить способности ребенка к тем или иным областям знаний. Тест состоит из двух блоков: первый - для взрослых, второй - для детей...


Симптоми хвороби - Сльозоточивість

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Сльозоточивість -

Сльозовиділення - це нормальна функція очей. Сильне сльозовиділення - це ознака їх захворювання. Сльози з'являються з лакримальной залози, яка розташована на зовнішньому покриві очного яблука. Сльози формують водяну оболонку ока, мінеральну оболонку, і антитіла. Вологість важлива для зовнішнього покриву очного яблука, рогівки, щоб уникнути її пошкодження. Якщо лакримальні канали заблоковані, то може з'явитися сильне сльозовиділення.

До гіперсекреторної сльозоточивості відносяться:

- алергічна реакція на той чи інший подразник (ліки, харчування, сезонна реакція на цвітіння, фарбу, різкі запахи, косметику, тварин);
- компенсаторне збільшення продукування слізної рідини при синдромі «сухого ока»; його причиною є тривала і напружена (для очей) робота з паперами або комп'ютером, тривалий перегляд телепередач і хронічна втома;
- запальні очні захворювання, в т . ч. блефарит (в основному у літніх людей), кератит, кон'юнктивіт. Найчастіше зараження інфекційним кон'юнктивітом відбувається через недотримання гігієнічних норм і правил. Кон'юнктивіт також може бути алергічним;
- нестача вітаміну B2 і K;
- механічний, хімічний або світловий характер роздратування рогівки або кон'юнктиви. Це може бути опік рогівки, отриманий після відвідування солярію, довгої фіксації погляду на сонці або присутності при зварювальних роботах . Сльозотеча починається вже через кілька годин після дії УФ-променів;
- також, нерідко сльозоточивість очей виникає у людей, які носять контактні лінзи (вони можуть бути неправильно підібрані) і при неправильному зростанні вій.
- крім того, сльозотеча можуть викликати вітер, яскраве сонце, пил , хімічні дрібнодисперсні і рідкі засоби;
- нерідко причиною сльозоточивості є простудні захворювання (ГРВІ).

При яких захворюваннях виникає Сльозоточивість:

- Травма ока
- Алергія
- Кон'юнктивіт
- Механізми розвитку алергічного запалення
- Хронічний риніт та постназального синдром
- Підвищення температури тіла під час інфекційних захворювань

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Сльозоточивість:

- Офтальмолог
- Алерголог
- ЛОР
- Інфекціоніст

Вас турбує Сльозоточивість? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Сльозяться очі? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.