Online Тесты

  • Выявление способностей ребенка (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он позволяет выявить способности ребенка к тем или иным областям знаний. Тест состоит из двух блоков: первый - для взрослых, второй - для детей...


Симптоми хвороби - Червоні очі

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Червоні очі -

Це почервоніння або подразнення мембрани внутрішньої оболонки повік і мембрани, що покриває білки очей. Ці мембрани реагують на різноманітні бактерії, віруси, подразники і токсичні антигени. Найчастіша причина червоних очей - це вірусна інфекція.

Почервоніння очей - надзвичайно поширена патологія, з якою неодноразово доводилося стикатися практично кожному. Людина з червоними очима виглядає, щонайменше, хворобливо, однак це далеко не єдина причина, по якій не слід ігнорувати такий симптом. Причин появи «червоних очей» величезна безліч, і нерідко цей симптом може бути проявом захворювання, яке вимагає негайного лікування, без якого можуть розвинутися серйозні ускладнення.

Причини почервоніння очей

Симптом може виникати під дією кліматичних факторів (вітру, сонця, води), під час плачу, при попаданні чужорідних тіл (піску, смітинок), а також внаслідок різних захворювань. Нерідко почервоніння очей розвивається при хронічній перевтомі очей у людей, чиє життя пов'язане з інтенсивними зоровими навантаженнями (робота за комп'ютером, регулярний багатогодинний перегляд телепередач, тривалий водіння автомобіля, копітка робота з фіксацією очей на близькій відстані, особливо при недостатній освітленості робочого місця). Найбільш часто причиною появи почервоніння очей є:
- Гострі або хронічні кон'юнктивіти інфекційно-запального або алергічного характеру;
- Підвищення внутрішньо очного тиску (глаукома);
- Захворювання, що супроводжуються утрудненням венозного відтоку від голови і підвищенням внутрішньочерепного тиску;
- Пошкодження кровоносних судин очей при артеріальній гіпертензії;
- Подразнення слизової очей при погрішності в підборі і використанні контактних лінз;
- Інтенсивне зорове навантаження, особливо у пацієнтів з порушеннями зору (короткозорість, далекозорість або астигматизм);
- Синдром сухого ока або ксерофтальмія.

При яких захворюваннях виникають Червоні очі:

- Аденовірусна інфекція - Алергія
- Хвороба Бехтерєва (анкілозуючий спондилоартрит)
- Хвороба Бехчета
- Хвороба Кавасакі
- Глаукома
- Гранулематоз Вегенера
- Кон'юнктивіт
- Початок розвитку алергічного запалення
- Оперізуючий герпес
- Реактивний артрит (Синдром Рейтера)
- Рецидивуючий поліхондрит

До яких лікарів звертатись, якщо виникають Червоні очі:

Вас турбують Червоні очі? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Червоні очі? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "Ч":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.