Online Тесты

  • Ваш ребенок: звезда или лидер? (вопросов: 6)

    Данный тест предназначен для детей в возрасте 10-12 лет. Он позволяет определить, какое место ваш ребенок занимает в коллективе сверстников. Чтобы правильно оценить результаты и получить самые точные ответы, не стоит давать много времени на раздумье, попросите ребенка отвечать то, что первым придет ему в голову...


Симптоми хвороби - Запалені гланди

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Запалені гланди -

Гланди є органами імунної системи. Вони першими зустрічають хвороботворні мікроорганізми, що потрапляють в рот або в ніс із повітрям, і забезпечують захист від зараження. Однак, в результаті, гланди нерідко самі страждають від інфекцій і запалюються.

Основною причиною запалення гланд є бактерії (стрептокок і стафілокок), але віруси, алергени і грибки також можуть викликати захворювання.

Запалення гланд може проявлятися у вигляді ангіни або тонзиліту.

При ангіні гланди збільшуються в розмірі, червоніють, набрякають і болять. На поверхні з'являється білий наліт, утворюються гнійні вогнища. У деяких випадках може бути некроз гланд.

При тонзиліті запалення гланд не така глибоке, як при ангіні. Гнійного ураження і некрозу немає. При гострому тонзиліті гланди червоніють, збільшуються в розмірі. Збільшуються шийні і підщелепні лімфатичні вузли, з'являється неприємний запах з рота, гострий біль у горлі при ковтанні. Якщо хворобу не долікувати, вона переходить в хронічну форму. Перебіг хронічного тонзиліту хвилеподібний. Симптоми захворювання то загострюються, то вщухають. Хронічний тонзиліт може бути також результатом ангіни. І навпаки, ангіна може розвинутися при черговому загостренні хронічного запалення гланд.

При яких захворюваннях виникають Запалені гланди:

- Ангіна
- Аденоідит
- Тонзіліт

До яких лікарів звертатись, якщо виникають Запалені гланди:

- ЛОР

Вас турбують Запалені гланди? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Запалені гланди? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.