Online Тесты

  • Тест на наркотическую зависимость (вопросов: 12)

    Будь-то препараты по рецепту, незаконные наркотики или препараты в свободной продаже, если вы попали в зависимость, ваша жизнь начинает движение по наклонной вниз, и вы тянете тех, кто вас любит, с собой...


Симптоми хвороби - Кашель

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Кашель -

Кашель - одина з частих і основних ознак захворювання органів дихання.

Причиною кашлю може бути безпосереднє роздратування чутливих закінчень (рецепторів) слизової оболонки дихальних шляхів (глотки, гортані, трахеї, бронхів) і плеври. Рідше спостерігається кашель рефлекторного походження, коли джерело роздратування знаходиться поза дихальними шляхами. Іноді кашель виникає при хвилюванні, емоційному напруженні.

При кашлі спочатку відбувається глибокий вдих, потім напружуються дихальні м'язи, а голосова щілина закривається - створюється високий тиск у грудній порожнині. Після цього відбувається штовхоподібний повторний видих сильного струменя повітря під високим тиском через звужену голосову щілину, і струмінь повітря виганяє з легень мокроту або чужорідне тіло.

Кашель – є чи не одним з найчастіших симптомів різного роду захворювань, тому визначити першопричину його виникнення можливо лише в сукупності всіх супутніх симптомів, що турбують хворого.

Види кашлю.
Розрізняють кашель:

- За тривалістю - нападоподібний (при кашлюку), періодичний (при бронхіті) , безперервний (потрапляння чужорідного тіла, кашель триває до його вилучення з дихальних шляхів), короткий (при плевриті).

- За тембром - гавкаючий при ураженні гортані та істерії, сиплий і беззвучний при запаленні гортані і хворобі голосових зв'язок.

- Залежно від наявності мокротиння розрізняють кашель вологий (з виділенням мокротиння) і сухий.

При яких захворюваннях виникає Кашель:

- Бронхіт
- Бронхоектаз
- Кашлюк
- Запалення легень (пневмонія)
- Туберкульоз легень
- Захворювання верхніх дихальних шляхів різної етіології (ГРВІ, грип та ін.)
- Куріння (кашель курця)
- Хронічна обструктивна хвороба легень
- Алергія та ін.

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Кашель:

- Пульмонолог
- Терапевт
- Педіатр
- Алерголог
- Фтизіатр

Вас турбує Кашель? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Кашель? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "К":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.