Online Тесты

  • Тест на степень загрязненности организма (вопросов: 14)

    Существует много способов выяснения, насколько загрязнен Ваш организм Специальные анализы, исследования, а также тесты помогут внимательно и целенаправлено выявить нарушения эндоэкологии Вашего организма...


Симптоми хвороби - Захриплість

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Захриплість -

Захриплість виникає тоді, коли в нормі дуже гладкі голосові зв'язки з тих чи інших причин не змикаються одна з одною. Причини захриплості голосу можуть бути різні - неврологічні, м'язові (при цьому виникає параліч голосових зв'язок).

Якщо захриплість триває більше 3 тижнів, хворому потрібне термінове ургентне обстеження для виключення раку гортані.

Огляд хворого при захриплості голосу.

Насамперед необхідно провести ларингоскопію для того, щоб поспостерігати рухливість голосових зв'язок, оцінити стан слизової оболонки і виключити локальні причини.

Причини захриплості голосу:

- Гострі: ларингіт, ангіоневротичний набряк, ларингеальний абсцес, травма (різкий крик, кашель, блювота, вдихання шкідливих речовин);
- Хронічні (в цьому випадку захриплість триває більше трьох тижнів): ларингіт, гранулематозні ураження гортані (сифіліс, туберкульоз, саркоїдоз, гранулематоз Вегенера); параліч голосових зв'язок; рак гортані; ендокринні порушення (акромегалія, мікседема); функціональні порушення; сухий синдром.

Ларингіт – це вірусне захворювання, що вражає верхні дихальні шляхи. При своєчасному и правильному лікуванні всі проблеми з голосом швидко зникають.

Ларингеальний абсцес (абсцес гортані). Це захворювання, що виникає вдруге у відповідь на травму (наприклад, після ендотрахеальної інтубації) . При цьому відзначаються різкий біль, підвищення температури тіла, біль при ковтанні (дисфагія), іноді респіраторний дистрес. Можуть збільшуватися шийні лімфатичні вузли. При спробі злегка зрушити гортань в латеральну сторону виникає різкий біль.

Вузлики Зінгера. Вони є наслідком мовного (вокального) перенавантаження. Це невеликі фіброзні вузлики, що виникають на місці з'єднання передньої і задніх 2/3 голосових зв'язок. Вузлики можуть бути видалені.

Функціональні порушення. Даний стан зазвичай виникає у молодих жінок під час емоційного стресу. При цьому голос може зникати зовсім (виникає афонія) . Частіше ж такий хворий починає розмовляти пошепки. Найбільш доцільно в подібних випадках поговорити з хворим і заспокоїти його.

Параліч гортанного нерва. При частковому паралічі поворотного горлового нерва голосові зв'язки фіксовані по середній лінії; при повному паралічі вони фіксовані на «півдорозі».

При яких захворюваннях виникає Захриплість:

- Дифтерія
- Сторонній предмет в гортані
- Гострий ларингіт (запалення гортані)
- Слабкість голосових зв'язок
- Травма гортані
- Куріння
- Онкологічні захворювання

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Захриплість:

- Інфекціоніст
- Лор-травматолог
- Лікар швидкої допомоги
- Онколог

Вас турбує Захриплість? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Захриплість? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.