Online Тесты


Симптоми хвороби - Осиплість голосу

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Осиплість голосу -

Осиплість голосу - це припинення функціонування голосових зв'язок у повному обсязі. Голос сідає, починає посвистувати або хрипіти. Осиплість голосу, найчастіше виникає на тлі захворювань гортані і, як правило, супроводжується сильним сухим кашлем.

Якщо осиплість голосу турбує вас вранці, а вдень ви нормально розмовляєте, то це може бути ознакою гіпотонії (низького кров'яного тиску). Крім ранкової захриплості ви відчуваєте ще й клубок у горлі? Таким чином може проявлятися зниження тонусу голосових зв'язок.

Осиплість під вечір нерідко є наслідком перенапруження голосових зв'язок. Наприклад, коли людині доводиться багато говорити (викладачі університетів, вчителі, ведучі та ін.). Вечірня хрипота також може бути ознакою захворювання щитовидної залози або нервової системи. Захворювання щитовидної залози, крім осиплості, проявляються ще і швидкою стомлюваністю голосу.

Зміни гормонального фону і водного обміну можуть проявлятися у вигляді осиплого голосу. Така осиплість розвивається на тлі цукрового діабету, дисфункції або полікістозу яєчників, вагітності, менопаузи. Змінювати тембр голосу можуть гормональні засоби. У жінок невелика хрипота може спостерігатися в перші дні менструації. Це також пов'язано зі зміною гормонального фону.

Навіть захворювання шлунку та стравоходу можуть проявляти себе осиплістю. Такий стан виникає при закиданні кислого вмісту шлунку в гортань (відрижка). Голосові зв'язки дуже чутливі до кислоти. Навіть рідкісні епізоди рефлюксу можуть спровокувати порушення в роботі голосових зв'язок.

Осиплість при шийному остеохондрозі обумовлена порушенням тонусу м'язів гортані. Крім осиплості при цьому турбують болі або дискомфорт в області шиї.

Якщо зміна тембру голосу турбує вас більше тижня - це привід звернутися до лікаря. У першу чергу потрібно пройти огляд у ЛОРа або фоніатора.

При яких захворюваннях виникає Осиплість голосу:

- ГРВІ, грип та ін. вірусні інфекції
- Новоутворення гортані (кісти, пухлини)
- Професійна діяльність
- Захворювання стравоходу (рефлюкс)
- Травми шиї
- Гормональні порушення (місячний цикл, кіста яєчників, порушення в роботі щитовидної залози) та ін.

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Осиплість голосу:

- Онколог
- Невропатолог
- Ендокринолог
- ЛОР
- Фоніатор

Вас турбує Осиплість голосу? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Осиплість голосу? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.