Online Тесты

  • Тест на созависимость (вопросов: 9)

    Этот тест поможет определить: вы – тот, кто помогает или тот, кому помогают. Отвечайте «да» или «нет»


Симптоми хвороби - Обмеження рухливості шиї

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Обмеження рухливості шиї -

Обмеження рухливості шиї найчастіше виникає в наслідок появи болю в цій ділянці хребта.

Біль у шиї може бути пов'язаний з пошкодженням різних структур шиї (м'язів, нервів, хребців, міжхребцевих дисків). Болі також можуть поширюватися на поруч розташовані ділянки тіла (плечі, щелепи, голову).

Крім болю пацієнтів часто непокоїть зменшення рухливості шиї (скутість). При ураженні нервів може також відзначатися зміна чутливості, ослаблення м'язів, відчуття поколювання і інші симптоми.

Можливі причини зменшення рухливості шиї:
- Розтягнення і напруга її м'язів. Як правило, вони пов'язані з тривалим положенням голови в одній позі – під час сну в некомфортною позі, неправильно встановленому моніторі комп’ютера на робочому місці чи вдома, незручній позиції при читанні і перегляді телевізора.

- При нещасних випадках на дорозі (ДТП), що спричиняють важкі травми шиї - аж до переломів хребців, розриву кровоносних судин, травмування спинного мозку (аж до паралічу).

- До числа причин, які найчастіше зустрічаються у літніх людей, відносять утворення гриж міжхребцевих дисків і артрит (запалення невеликих суглобів між хребцями).

Важкі болі і скутість шиї відзначаються при менінгіті, на щастя, це серйозне захворювання зустрічається нечасто.

При яких захворюваннях виникають Обмеження рухливості шиї:

- Травми
- Розтягнення
- Менінгіт
- Перелом хребта
- Грижі міжхребцевих дисків і т.д.

До яких лікарів звертатись, якщо виникають Обмеження рухливості шиї:

Вас турбують Обмеження рухливості шиї? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Обмеження рухливості шиї? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.