Online Тесты

  • Общительный ли ваш ребенок? (вопросов: 10)

    Данный тест позволяет выяснить, умеет ли ваш ребенок заводить друзей, умеет ли он дружить. Тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет.


Симптоми хвороби - Висипання у вигляді плям

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Висипання у вигляді плям -

Пляма - ділянка шкіри зміненого кольору, що не виступає над рівнем шкіри. Колір плями може бути різним, якщо багато меланіну (пігмент), то колір буде коричневим, чорним, синюватим, якщо мало меланіну, навпаки світлим, якщо запальні зміни - червоного кольору.

При яких захворюваннях виникають Висипання у вигляді плям:

Коричневого кольору при:
- невус Беккера
- еритразма
- стійка лікарська екзантема (реакція на деякі ліки)
- веснянки
- меланома
- лентіго
- злоякісне лентиго одна з форм меланоми)
- мелазма (хлоазма)
- фотоалергічні висип
- застійний дерматит
- чорний лишай долонь (збудник - пліснявий грибок)

Червоного кольору при:
- алергічна реакція на ліки
- ювенільний ревматоїдний артрит
- ревматоїдна лихоманка
- вторинний сифіліс
- вірусна екзантема

Гіпопігментовані пляма при:
- анемічний невус (безбарвний)
- післязапальний псоріаз (після зникнення псоріатичних бляшок залишаються світлі плями)
- висівкоподібний (різнокольоровий)
- лишай
- склероз туберози
- вітіліго
- радіаційний дерматит

До яких лікарів звертатись, якщо виникають Висипання у вигляді плям:

Вас турбують Висипання у вигляді плям? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Висипання у вигляді плям? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.