Online Тесты


Симптоми хвороби - Задуха

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Задуха -

Задуха (іноді використовують термін асфіксія) - відчуття гострої нестачі повітря. Задуха є різновидом ускладненого дихання (задишки).

Для більш правильного діагностування доцільно розглядати задуху не по механізму виникнення, а за клінічним протіканням захворювання, яке легко спостерігати у хворого.

Можна класифікувати задуху, яка спостерігається при екзогенних (зовнішніх) факторах та асфіксію, що виникає при фізичних навантаженнях. В деяких випадках такі напади можуть виникати у здорової людини. Після них хворий не відчуває жодних труднощів з диханням. В інших випадках можна спостерігати напади задухи як наслідок протікання захворювання або переростання його в хронічний стан. На практиці найчастіше зустрічаються хворі, у яких задуха відбувається при хворобах серцево-судинної системи і легень.

Причини виникнення нападів задухи:

- Хвороби дихальної системи.
До таких належать бронхіальна астма, хронічний бронхіт, пневмонія, обструктивна емфізема легенів, пухлина бронха, наявність сторонніх тіл (обтураційна або респіраторна асфіксія), спонтанний пневмоторакс, ураження легень паразитами, бронхоаденіт і т.д.

- Хвороби серцево-судинної системи.
До таких належать гіпертонічна і гіпотонічна хвороба, інфаркт міокарда, кардіосклероз, вроджені вади серця, аортальна недостатність, аритмія, крововилив у мозок, нефрит та ін.

- Психічні та інші захворювання.
Напади задухи є частиною симптоматичної картини таких захворювань, як клаустрофобія, реактивний психоз, параноя, біполярні розлади особистості. До інших захворювань можна віднести сепсис (загальне зараження крові) , гангрену.

- Вплив зовнішніх негативних факторів.
Сюди можна віднести напади задухи, що виникають при отруєнні етиловим спиртом, передозуванні наркотиками, парами отруйних речовин (чадного газу, ртуті, кислот). Також труднощі дихання проявляється як соматична реакція при алергічних захворюваннях.

При яких захворюваннях виникає Задуха:

- Бронхіальна астма
- Важке загострення хронічної обструктивної хвороби легень
- Анафілактичний шок
- Попадання чужорідного тіла в дихальні шляхи
- Набряк голосових зв'язок
- Набряк легень
- Панічна атака та ін.

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Задуха:

Вас турбує Задуха? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Задуха? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.