Online Тесты

  • Общительный ли ваш ребенок? (вопросов: 10)

    Данный тест позволяет выяснить, умеет ли ваш ребенок заводить друзей, умеет ли он дружить. Тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет.


Симптоми хвороби - Невгамовна спрага

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Невгамовна спрага -

Невгамовна спрага – постійне, стабільне і нестримне відчуття потреби в рідині.

Невгамовну спрагу можуть викликати деякі ліки:
- Сечогінні засоби. Використовуються при лікуванні гіпертонії, діабету і серцевої недостатності. Також призначаються при набряках і нецукровому діабеті. Вони призводять до частого сечовипусканням і зневоднення організму.
- Антибіотики тетрациклінового ряду. Використовуються для лікування бактеріальних інфекцій. Виводять натрій з організму що і викликає невгамовну спрагу.
- Літій. Використовується для лікування біполярного розладу і інших психічних розладів.
- Фенотіазін. Використовується для лікування шизофренії та інших психічних розладів.

Підвищене сечовипускання і невгамовна спрага є одними з перших і найбільш характерних ознак при цукровому діабеті. Ці симптоми сприяють швидкому виявленню діабету у маленьких дітей, які не можуть ще висловлювати свої відчуття. Ці симптоми характерні і для нецукрового діабету.

Причиною постійної спраги і частого, рясного сечовипускання може бути наркотична залежність. Цей факт має бути прийнятий до уваги батьками підлітка: якщо дитина з вечора ставить собі біля ліжка стакан з водою, щоб пити вночі - потрібно поговорити з нею і прояснити ситуацію.

При яких захворюваннях виникає Невгамовна спрага:

- Діабет
- Наркоманія

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Невгамовна спрага:

- Ендокринолог
- Нарколог

Вас турбує Невгамовна спрага? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Невгамовна спрага? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.