Online Тесты


Симптоми хвороби - Тремор

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Тремор -

Доброякісний тремор

Тремор, який не має будь-якої видимої причини, або доброякісний, є найпоширенішим руховим розладом. Його називають сімейним, сенільним або юнацьким. Однак цей тремор не завжди «доброякісний» і може протікати дуже важко, а в половині випадків немає вказівок на його сімейний характер. Виникає, як правило, в юнацькому або підлітковому віці. Починається звичайно з однієї руки, потім поширюється на іншу. Можливий тремор голови, підборіддя, зрідка тулуба і ніг. Людина не може писати, тримати чашку, ложку й інші предмети. Тремор посилюється при хвилюванні і вживанні алкоголю. Тремтіння найбільш виражено, коли руки витягнуті вперед. Якщо в процес втягуються м'язи язика і гортані, то порушується мова. Хода не змінена. Лікування цього виду тремору в більшості випадків не потрібно. При значному тремтінні лікар може призначити пропранолол або примідон. Якщо тремор виникає тільки при емоційному перенапруженні, то обмежуються одноразовим прийомом препаратів із заспокійливою і снодійною дією. Наприклад, лоразепам за 30 хвилин до ситуації, що зазвичай провокує тремор.

Постуральний тремор

Також може носити доброякісний характер і бути проявом спадковості, підвищеної тривожності, захворювань щитовидної залози, що характеризується її гіперфункцією. Цей вид тремору провокують також абстиненція (ломка) в результаті прийому алкоголю або наркотиків (кокаїну, героїну). Передозування деяких лікарських засобів або отруєння хімічними речовинами також може стати причиною такого стану. Постуральний тремор завжди дрібно розмашистий, краще помітний, коли людина витягує руки і розставляє пальці. Він не зникає при русі, посилюється при концентрації уваги коли хворий намагається його зменшити).

Інтенційний тремор

Як відомо мозочок відповідає за рівновагу при ходьбі і при його ураженні спостерігається інтенціонний тремор. Він відрізняється грубими великорозмашистий рухами, які відсутні у спокої і з'являються при цілеспрямованих переміщеннях . Хворий з положення стоячи з витягнутими руками і закритими очима не може дістати до носа.

Найбільші побоювання має викликати вид тремору під назвою астериксис. Рухи при ньому нагадують ляскання крил - це повільне неритмічне згинання та розгинання кінцівок.

При яких захворюваннях виникає Тремор:

- Отруєння солями важких металів (наприклад, ртуттю)
- Хвороба Вільсона-Коновалова (важке спадкове захворювання, що характеризується накопиченням міді в крові, печінці і тканинах мозку)
- Печінкова, дихальна або ниркова недостатність
- Ураження середнього мозку
- Хвороба Паркінсона

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Тремор:

Вас турбує Тремор? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Тремор? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "Т":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.