Online Тесты


Симптоми хвороби - Зниження статевого потягу

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Зниження статевого потягу -

Зниження статевого потягу (зниження лібідо) - це відсутність потреби або знижена потреба в статевих контактах.

Сексуальні можливості і бажання людини протягом усього його життя залишаються більш-менш однаковими. Бувають невеликі коливання, що залежать від настрою, втоми, самопочуття.

Фізіологічні причини зниження статевого потягу:
- Причини зниження лібідо можуть полягати в порушенні гормонального балансу. У першу чергу «винуватцем» може бути знижений рівень тестостерону у чоловіків і у жінок. Цей гормон відповідає за наявність статевого потягу. Цікаво, що в наші дні зниження тестостерону спостерігається в середньому набагато раніше фізіологічної норми, у віці після 30 років.
- Ще однією причиною зниження сексуального бажання може стати гормон пролактин. Це жіночий гормон, який у мінімальній кількості присутній і в організмі чоловіків. Іноді його рівень підвищується, що призводить до млявості, слабкості, апатії і відсутності статевого потягу.
- Причини зниження сексуального бажання криються і у анатомічних особливостях людини. Так , через сухість піхви у жінки статевий акт може перетворитися на справжню муку. Саме тому деякі жінки з нормальною лібідо починають боятися статевих контактів.
- До менш серйозних фізіологічних причин, що не вимагають психологічної корекції, відносяться сильна втома після важкого робочого дня, зниження тонусу, авітаміноз, перенесені вірусні захворювання, висока фізичне навантаження.
- У деяких випадках зниження статевого потягу є побічним ефектом якого-небудь лікарського препарату.

Якщо різке зниження сексуального бажання сталося у чоловіка, особливо разом з проявами еректильної дисфункції (імпотенції), необхідно проконсультуватися з андрологом. Сьогодні фахівці допомагають при більшості порушень статевої функції чоловіка, так що навіть немолоді представники сильної статі можуть продовжити активні статеві відносини.

Жінці варто звернутися до гінеколога-ендокринолога. Сухість слизових, зниження статевого потягу, зумовлені періодом пременопаузи, усуваються за допомогою гормонально-замісної терапії. Молоді жінки можуть застосовувати креми-лубриканти. Безумовно, вони можуть лише усунути місцеві недоліки, а назавжди позбутися проблемі сухості піхви допоможуть гормональні аналізи і відповідна терапія. Якщо гормональних порушень не буде виявлено, то причина, швидше за все, криється в психоемоційній сфері. Недарма кажуть, що головна ерогенна зона жінки - її мозок. Втома, депресія, образи на партнера порушують сексуальне бажання жінки.

Психоемоційні причини зниження статевого потягу. Якщо спостерігається глибока депресія, варто звернутися до психолога, налагодити режим дня, правильне харчування, зайнятися фізичною культурою. Завдяки фізичній активності через місяць навантажень покращаться обмін речовин, кровообіг і дихання, а апатія зміниться бадьорістю і життєрадісністю.

Проте всі ці заходи можуть виявитися марними, якщо «дали тріщину» стосунки з партнером. В такому випадку сімейній парі необхідна спільна консультація психолога та пошук шляхів примирення і вирішення актуальних проблем.

При яких захворюваннях виникає Зниження статевого потягу:

- Психологічні проблеми
- Дефіцит тестостерону
- Хронічні захворювання
- Вроджені вади статевої системи
- Хронічний стрес
- Хронічна перевтома (Синдром хронічної втоми) тощо.

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Зниження статевого потягу:

- Ендокринолог
- Уролог-андролог
- Гінеколог
- Психолог

Вас турбує Зниження статевого потягу? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Зниження статевого потягу? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.