Online Тесты

  • Выявление способностей ребенка (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он позволяет выявить способности ребенка к тем или иным областям знаний. Тест состоит из двух блоков: первый - для взрослых, второй - для детей...


Симптоми хвороби - Лихоманка

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Лихоманка -

Лихоманкою називається підвищення температури тіла вище нормальних величин. У нормі температура тіла під пахвою становить 36,0-36,9 ºС, причому вранці на 0,3-0,5 ºС нижче, ніж увечері. У порожнині рота і прямій кишці температура, як правило, на 0,5-1 ºС вище, ніж в пахвовій западині але не перевищує 37,5 ºС.

Найчастішими причинами лихоманки є інфекційні захворювання. Мікроорганізми, їх токсини і продукти життєдіяльності впливають на терморегуляторний центр в головному мозку, викликаючи при цьому підвищення температури тіла.

Виділяють кілька типів лихоманки . За ступенем підвищення температури виділяють субфебрильну - не вище 37,5 ºС; і фебрильну лихоманки. Для діагностики також важливі добові коливання температури.

Прояви лихоманки: ломота в м'язах, головний біль, різь в очах, слабкість, озноб. Озноб являє собою не що інше, як фізіологічний спосіб підвищити температуру тіла: м'язи при скороченні збільшують теплопродукцію, і температура тіла підвищується.

Часто гостра лихоманка обумовлена розвитком пневмонії, гострого пієлонефриту або холангіту, однак при постановці діагнозу обов'язково слід враховувати епідеміологічну обстановку (грип, тифи, малярія та ін.). При пневмонії можуть відзначатися висока лихоманка постійного типу, озноб, герпетичні висипання, кашель з виділенням слизі, слизисто-гнійного або «іржавого» мокротиння, ознаки інтоксикації, біль у грудній клітці, пов'язана з диханням і кашлем.

Для пієлонефриту, крім лихоманки, характерні болі в попереку, дизурія, болючість при пальпації ураженої нирки і позитивним симптом постукування з того ж боку. При тяжкому перебігу захворювання висока лихоманка може носити характер септичної, супроводжується повторними ознобами, головним болем, вираженими ознаками інтоксикації (сухість у роті, тахікардія, нудота, спрага, блідість шкірних покривів).

Клінічна картина холангіту складається з лихоманки, жовтяниці і болю в правому підребер'ї, при гострому гнійному холангіті з'являються ознаки вираженої інтоксикації. У рідкісних випадках лихоманка протягом тривалого часу виявляється єдиним проявом захворювання.

При яких захворюваннях виникає Лихоманка:

- Інфекційні захворювання

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Лихоманка:

Вас турбує Лихоманка? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Лихоманка? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "Л":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.