Online Тесты

  • Ваш ребенок: звезда или лидер? (вопросов: 6)

    Данный тест предназначен для детей в возрасте 10-12 лет. Он позволяет определить, какое место ваш ребенок занимает в коллективе сверстников. Чтобы правильно оценить результаты и получить самые точные ответы, не стоит давать много времени на раздумье, попросите ребенка отвечать то, что первым придет ему в голову...


Симптоми хвороби - Потемніння в очах

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Потемніння в очах -

Епізоди потемніння в очах часто спостерігаються при брадикардії (зменшенні частоти пульсу) і пов'язані з недостатнім кровопостачанням головного мозку. Ці епізоди часто супроводжуються відчуттям "різкого припливу жару до голови", нудоти. Також потемніння в очах може бути пов’язаним з порушеннями роботі самого органу зору, низькому рівні гемоглобіну (анемія) чи тяжких фізичних навантаженнях.

Причини виникнення потемніння в очах

Існує 2 основних групи причин потемніння в очах: що криються в мозку або виникають в органах зору. Причини раптового потемніння в очах:

- зниження артеріального тиску в результаті перенапруження або навантажень - з'являється у зв'язку з недостатнім кровопостачанням мозку в результаті відтоку від нього крові (ортостатична гіпертензія);
- перевтома ;
- низький рівень гемоглобіну;
- вегето-судинна дистонія .
- постійні потемніння в очах можуть спостерігатися на тлі дефектів полів зору (скотоми). Причини появи можуть бути пов'язані з дефектом сприйняття (погана робота органів зору) і з дефектом передачі картинки в мозок (виникає при відхиленнях в системі зорового нерва).

Так само напади потемніння очах можуть бути пов'язані з проблемами в хребетних артеріях, які відповідають за постачання кисню до кори головного мозку.

Діагностика потемніння в очах

При виникненні потемніння в очах необхідно звернутися за допомогою до терапевта і офтальмолога. Якщо симптом не пов'язаний з перевтомою, то проводиться ряд досліджень. Основні методи обстеження зорового нерв , сітківки та провідних шляхів мозку:

- МРТ головного мозку і зорових нервів;
- Обстеження полів зору на комп'ютерному периметрі - можуть виявити скотоми;
- Обстеження судин шиї і голови - діагностує порушення в кровообігу та ін.

При яких захворюваннях виникає Потемніння в очах:

- Брадікардія
- Захворювання головного мозку

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Потемніння в очах:

- Кардіолог
- Невропатолог
- Окуліст

Вас турбує Потемніння в очах? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Потемніння в очах? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.