Online Тесты

  • Есть ли у вашего ребенка творческий потенциал? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте 3-5 лет. Он помогает выявить творческий потенциал, проанализировать стремление ребенка к творчеству, выявить его способности...


Симптоми хвороби - Висипання на шкірі

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Висипання на шкірі -

Висипання на шкірі – це зміна нормального зовнішнього вигляду шкірного покриву. Висипання на шкірі бувають різної форми, розміру і кольору і можуть лежати на рівні шкіри (плями) або підніматися над її рівнем (папули, бляшки, пухирі, пухирці, гнійники) .

Зовні папула виглядає як прищик або горбик. Бляшка нагадує пляму, слабо піднімається над поверхнею шкіри.

Пухир , висипний елемент кропив'янки, являє собою плоску бляшку з ясно окресленими крутими краями.

Пухирці мають усередині порожнину з рідким вмістом. Якщо бульбашка містить гній, то він називається гнійником. Висип може бути одиничним і множинним, мати забарвлення шкіри або різко виділятися своїм кольором.

Щоб правильно оцінити стан здоров’я, при появі висипу на тілі необхідно оглянути всю поверхню шкіри, включаючи волосся, нігті і слизову оболонку рота. Слід звернути увагу на симетричність висипки і її поширеність. Асиметрична висип, що має вигляд пухирів і розташована в окремих ділянках тіла, скоріше говорить про укус комахи, ніж про тяжке захворювання. А от висипання значної локалізації, або по всьому тілу можуть свідчити про складне і небезпечне захворювання. Важливо звернути увагу і на супутні симптоми, такі як підвищена температура тіла, нездужання, нежить, збільшення лімфатичних вузлів.

При яких захворюваннях виникають Висипання на шкірі:

- Пурпура
- Кропив'янка
- Контактний дерматит
- Укуси комах (комарів, москітів, бліх)
-Вітряна віспа
- Екзема
-Гнійне запалення волосяного мішечка (фолікуліт)
- Фурункул
- Бульбашковий лишай (простий герпес)
- Оперізуючий лишай
- Псоріаз

До яких лікарів звертатись, якщо виникають Висипання на шкірі:

Вас турбують Висипання на шкірі? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Висипання на шкірі? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.