Online Тесты

  • Тест на пищевые расстройства (вопросов: 12)

    Пищевые расстройства, как нейрогенная булимия и анорексия более характерны для девушек и молодых женщин, хотя могут развиваться и у мужчин, и женщин разного возраста...


Симптоми хвороби - Рубець

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Рубець -

Рубець - аномальне формування сполучної тканини після пошкодження дерми. Після травми або хірургічного втручання рубці бувають спочатку товстими і рожевими, але з часом стають білими і атрофічними.

Самими косметично неприємними і небезпечними з точки зору медицини – є кеоїдні рубці. Кеоїдні рубці - особливий вид рубців, що проникають в навколишні нормальні тканини. Поява келоїдних рубців зазвичай починається через 13 місяців після загоєння рани.

На жаль, шкірні рубці є неминучим наслідком будь-якої відкритої травми або операції. Вони залишаються на все життя, нерідко створюючи помітний косметичний і функціональний дефекти. Спотворюють шрами, рубці, що обмежують навіть невеликі рухи, можуть викликати у пацієнтів серйозні труднощі, як у діловому, так і в особистому житті .

Келоїдні рубці зустрічаються з однаковою частотою у чоловіків і жінок. Вони були описані в різних вікових групах, хоча частіше розвиваються у пацієнтів у віці від 10 до 30 років і рідко - в дуже молодому і дуже похилому віці.

Причини подібного порушення точно невідомі.

Загоєння рани - це складний біологічний процес, який триває близько року і завершується формуванням зрілого рубця. По закінченні року тканини рубця продовжують змінюватися, але дуже повільно і малопомітно.

У ряді випадків нормальний процес рубцювання порушується. Причин для цього безліч: опік, нагноєння рани, відсутність адекватного зіставлення зяючих країв, сильний натяг навколишньої шкіри, особливості імунної системи організму, спадкова схильність та ін. Тоді замість звичайного плоского рубця формується запалий або виступаючий над шкірою шрам, а у більш рідкісних випадках - келоїдних рубец .

Келоїдні рубці продовжють збільшуватися навіть через 6 місяців після утворення і звичайно не зменшуються і не розм'якшуються. Стабілізація стану келоїдних рубців зазвичай наступає через 2 роки після його появи.

При яких захворюваннях виникає Рубець:

- Акне
- Опік
- Оперезуючий лишай
- Гнійний гідраденіт
- Келоїд
- Вітряна віспа

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Рубець:

Вас турбує Рубець? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Рубець? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "Р":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.