Online Тесты


Симптоми хвороби - Дистимія

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Дистимія -

Дистимія - патологічно знижений, пригнічений настрій. Виникає без будь-якої причини. Навколишнє середовище сприймається похмурим, безперспективним. Часто саме дистимія є причиною суїцидальних думок і спроб. Обов'язковий симптом депресивного розладу. Потрібна негайна допомога лікаря-психіатра, можливо, госпіталізація.

Дистимія - пригнічений психічний стан тривалістю не менше двох , трьох років. Характеризується пригніченим станом, психічними розладами, постійними перепадами настрою, апатією до навколишніх подій і людей. Захворювання вражає не більше 5% жителів Землі, з них більшу частину становлять жінки.

Основні причини дистимії криються в психіці пацієнта. До виникнення дистимії схильні люди з пригніченою психікою, схильні до сезонних депресій, перепадів настрою. У таких людей в мозку не виробляється належну кількість серотоніну - гормону радості. Така ситуація може погіршитися проблемами в роботі та особистому житті, відсутність підтримки близьких і рідних, нерозуміння з боку оточуючих.

Ще однією причиною, що спонукає виникнення дистимії - генетична схильність, коли в роду у хворого спостерігалися спалахи цього захворювання. При генетичної схильності стрес або будь-яка невдача в справах може викликати сплеск захворювання.

Причини хвороби можуть бути родом з дитинства хворого - недостатність уваги з боку сім'ї, факти насильства, домагання з сексуальними намірами, моральний тиск з боку батьків. Всі ці фактори призводять до зниження особистісної самооцінки, придушення вираження позитивних емоцій, і, як наслідок, песимістичний погляд на життя, виникнення депресивних станів. Сильні емоційні переживання, фізичне і нервове виснаження можуть стати причинами виникнення дистимії. Наявність захворювання в хронічній формі і прийом певного виду ліків, що пригнічують нервову систему також можуть призвести до дистимії.

У хворого дистимією спостерігається постійне відчуття відчуженості від зовнішнього світу, пригнічений стан, необґрунтоване відчуття туги і смутку, моральна спустошеність, виникають проблеми зі сном сон переривчастий, часті безсоння, чи не висипання з причини раннього пробудження. Постійно виникає почуття своєї нікчемності, марності, неспроможності, страх за майбутнє, відчуття цілковитої безнадії. Хворий дистимією постійно відчуває свою провину, без якої-небудь причини для цього, починає розвиватися комплекс неповноцінності.

Хворий постійно втомлюється, відчувається брак енергії. При дистимії складно привести думки в порядок, зосередиться на чомусь одному, будь-які рішення приймаються з особливим працею. При дистимії настає повна апатія до навколишнього світу, пропадає смак і інтерес до життя, починаються порушення апетиту, хворий або починає страждати постійним переїданням, або повністю втрачає інтерес до вживання їжі. У хворого помітна фізична загальмованість, виникають головні болі, спостерігається порушення роботи суглобів, м'язів, можуть виникнути проблеми з травною системою.

При яких захворюваннях виникає Дистимія:

- Депресія

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Дистимія:

Вас турбує Дистимія? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Дистимія? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "Д":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.