Online Тесты

  • Кто ты: шпион или его «находка»? (вопросов: 12)

    Граница между общительностью и излишней болтливостью порой бывает весьма размытой. Попробуй определить, по какую сторону находишься ты, ответив на вопросы этого теста...


Симптоми хвороби - Дисфорія

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Дисфорія -

Дисфорія - злобно-тужливий настрій з переживанням невдоволення собою і оточуючими. Часто супроводжується гневливостью, люттю, агресією, відчаєм, суїцидальними тенденціями. Відзначається при епілепсії , органічних захворюваннях головного мозку, при деяких формах психопатій, при судинних і атрофічних процесах головного мозку. Потрібна негайна психіатрична допомога і госпіталізація.

При легкій дисфорії відзначаються прискіпливість, нісенітність, буркотливість, образливість, в ряді випадків іронія і уїдливість, які можуть поширюватися лише на окремих осіб, події чи стосуватися всіх.

Зазвичай легку дисфорії приймають за притаманні індивідууму психологічні особливості, що не вважаються порушенням здоров’я.

Виражена дисфорія проявляється тугою і злістю. Тужливий настрій може поєднуватися з тривогою, розпачем, безвихіддю, страхом: злість, часто напружена, може перемежовуватися з люттю. Дисфорія, особливо виражена, супроводжується руховими розладами (переважно непосидючістю, яка в частині випадків досягає ступеня рухового збудження) рідше станом загальмованості аж до субступора. Вона може ускладнитися такими психопатологічними розладами, як марення різного змісту, змінена свідомість, розгубленість.

Дисфорія, що виникає в осіб з наслідками органічного ураження головного мозку (наприклад , після перенесених черепно-мозкових травм) постійно супроводжується гіперестезією, головними болями, запамороченням і ін.

Дисфорії можуть з'являтися спонтанно або під впливом зовнішніх, зазвичай незначних причин (наприклад, повсякденних негативних емоційних впливів), при цьому наголошується невідповідність глибини дифорії і приводу, її викликав. Початок дисфорії частіше раптовий. Тривалість - кілька годин або днів, рідше тижнів, у останньому випадку спостерігаються розлади, властиві депресивного синдрому - схуднення, вегетативні порушення та ін.

При яких захворюваннях виникає Дисфорія:

- Епілепсія
- Захворювання головного мозку

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Дисфорія:

Вас турбує Дисфорія? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Дисфорія? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "Д":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.