Online Тесты

  • Наблюдателен ли ваш ребенок? (вопросов: 5)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 6-7 лет, он позволяет определить, насколько внимательно ваш ребенок воспринимает окружающий мир, как развиты его память, мыслительные способности...


Симптоми хвороби - Деменція

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Деменція -

Деменція (набуте слабоумство) - це синдром, зазвичай хронічний або прогресуючий, при якому відбувається деградація когнітивної функції (тобто здатності мислити) більшою мірою, ніж це очікується при нормальному старінні.

Причиною деменції можуть бути судинні захворювання головного мозку, сифілітичні і старечі психози, травми головного мозку та інші захворювання. Характеризується стійким зниженням всіх інтелектуальних функцій, відсутністю критики до свого стану, слабкістю суджень.

Необхідна психіатрична допомога і, можливо, госпіталізація.

Деменція по-різному вражає людей - це залежить від впливу хвороби і від індивідуальних особливостей людини перед захворюванням. Ознаки та симптоми, пов'язані з деменцією, проходять три стадії розвитку.

Рання стадія: рання стадія деменції часто залишається непоміченою, так як розвивається поступово. Загальні симптоми включають:

- забудькуватість;
- втрата плину часу;
- порушення орієнтації в знайомій місцевості.

Середня стадія: в міру прогресування деменції до середньої стадії ознаки і симптоми стають більш явними і все більш звужуючими можливості хворого. Вони включають:

- забудькуватість щодо недавніх подій та імен людей;
- порушення орієнтації у власному будинку;
- зростаючі труднощі у спілкуванні;
- потреба в допомозі для догляду за собою;
- поведінкові труднощі, включаючи безцільне ходіння і ставлення одних і тих же питань.

Пізня стадія: на пізній стадії деменції розвивається майже повна залежність і пасивність. Порушення пам'яті стають значними, а фізичні ознаки і симптоми більш очевидними. Симптоми включають:

- втрату орієнтації в часі і просторі;
- труднощі у впізнавання родичів і друзів;
- труднощі в пересуванні;
- поведінкові зміни, які можуть посилюватися і включати агресивність.

При яких захворюваннях виникає Деменція:

- Захворювання головного мозку
- Психоз
- Старіння (вікова деменція)
- Хвороба Альцгеймера
- Старечий склероз

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Деменція:

- Невропатолог
- Психіатр

Вас турбує Деменція? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Деменція? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "Д":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.