Online Тесты


Симптоми хвороби - Випадання волосся

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Випадання волосся -

Найчастіше облисіння (випадання волосся) спостерігається на волосистій частині голови і на обличчі (борода , брови, вії) , рідше в пахвових западинах, на лобку і на інших ділянках шкіри.

Тривалість життя волосини - 4-6 років. По досягненні певного віку вона замінюється новою, таким чином наш волосяний покрив постійно і непомітно змінюється. Тому випадання щодня від 40 до 80 волосся - явище цілком природне. Однак якщо кількість волосся, що випадає перевищує 100, ми маємо справу з патологічним випаданням волосся, що призводить до облисіння.

У літніх пацієнтів порідіння волосся природно, так як є одним з ознак старіння.

Передчасне облисіння зустрічається в будь-якому віці , часто це пов'язано з яким-небудь захворюванням.

При яких захворюваннях виникає Випадання волосся:

- Осередкове облисіння (вогнищева алопеція)
- Андрогенетична алопеція
- Дифузна алопеція
- Тотальна алопеція
- Тракційна алопеція
- Вагітність
- Полікістоз яєчників
- Грибкові ураження шкіри
- Прийом лікарських препаратів (хіміотерапія)
- Радіаційний вплив

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Випадання волосся:

Вас турбує Випадання волосся? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Алопеція? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.