Online Тесты

  • Выявление способностей ребенка (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он позволяет выявить способности ребенка к тем или иным областям знаний. Тест состоит из двух блоков: первый - для взрослых, второй - для детей...


Симптоми хвороби - Запаморочення

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Запаморочення -

Запаморочення - це порушення просторової орієнтації організму, неправильне усвідомлення положення тіла або його рухів.

Існує безліч причин, що викликають запаморочення. Воно може виникнути внаслідок ураження вестибулярного нерва або внутрішнього вуха, в такому випадку воно буде носити назву периферичного запаморочення. Також до причин запаморочення можуть відноситися захворювання головного мозку, в цьому випадку мова йде про центральне запаморочення.

По характеру запаморочення, його тривалості і частоті нападів можна встановити основне захворювання:

- Виділення з вуха і зниження слуху може говорити про запалення внутрішнього вуха, в цьому випадку може знадобитися консервативне лікування.
- Запаморочення, що супроводжується шумом у вухах, зниженням слуху, нудотою, блювотою каже, ймовірно, про наявність синдрому Меньєра.
- За відсутності розладу слухової функції запаморочення може бути проявом вестибулярного невриту. Неврит характеризується раптовим початком. При спробі встати і рухах голови посилюються почуття обертання, що призводить до блювоти. Найчастіше протягом 2-3 днів поступово ці симптоми зникають. По закінченні гострого періоду в деяких випадках зберігається ілюзія руху при лінійних прискореннях, наприклад, в підйомнику або автомобілі.
- При виникненні раптової односторонньої глухоти, шумі у вухах, блювоті, в половині випадків у пацієнтів діагностують перилімфатична фістулу. Також фістула може проявитися різним ступенем запаморочення і розладами слуху (зниження слуху, шум, дзвін у вухах).
- Односторонній розлад слуху і запаморочення свідчать про пухлину головного мозку. Подібне запаморочення починається поволі, часто супроводжується поступово наростаючими головними болями. З часом випадки запаморочення частішають.
- Порушення мозкового кровообігу та інсульт характеризуються гострим початком, поєднанням запаморочення з порушенням координації рухів, двоїнням в очах, слабкістю в руках і ногах, розладами чутливості. Як правило, запаморочення є стійким і триває кілька діб.
- Запаморочення, що супроводжується відчуттям дезорієнтації в просторі, посиленням при рухах у шийному відділі хребта, особливо раптових (таких, як згинання, розгинання і повороти голови в сторони), болем та обмеженням рухливості, швидше за все, обумовлено захворюваннями хребта.
- Запаморочення може бути відкликане травмою голови.
- Запаморочення, з попереднім приступом головного болю, вказує на базилярну мігрень.
- Запаморочення, що виникає під час польоту, подорожі в машині, поїзді чи по воді, швидше за все, є наслідком транспортного закачування.

При яких захворюваннях виникає Запаморочення:

- Захворювання середнього і внутрішнього вуха
- Захворювання центральної нервової системи
- Травма шиї та голови
- Порушення обміну речовин
- Захворювання крові
- Порушення, викликані прийомом лікарських речовин
- Інфекційні захворювання
- Захворювання серцево-судинної системи (порушення ритму серця, патологія клапанів серця, гіпертонічна хвороба)
- Пухлина головного мозку

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Запаморочення:

- Невропатолог
- Інфекціоніст
- Гематолог
- Кардіолог
- Ендокринолог
- ЛОР
- Онколог

Вас турбує Запаморочення? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Запаморочення? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.