Online Тесты


Симптоми хвороби - Забиття

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Забиття -

Забиття - механічні пошкодження м'яких тканин без видимого порушення цілості шкіри. Виникають при ударі тупим предметом або при падінні з невеликої висоти на плоску поверхню. При забиттях, як правило, не виникає грубих анатомічних пошкоджень тканин або органів. Забиття можуть бути складовою частиною ран, такі рани називають забитими. Забиття спостерігаються також при закритих переломах кісток, що виникають внаслідок прямого удару.

При забиттях зазвичай пошкоджуються дрібні кровоносні судини, внаслідок чого розвивається крововилив під шкіру. Його ступінь і поширеність залежать від області пошкодження, кінетичної енергії і площі травмуючого предмета. Так, при невеликих за силою ударах в області стегна, сідниць, спини (де багато м'яких тканин) виникають обмежені забиття, часто без зовнішніх проявів і клінічних симптомів. При забиттях суглобів можливо пошкодження судин капсули, що супроводжується крововиливом в порожнину суглоба. Крововилив в м'які тканини призводить до їх просякання (імбібіціі) кров'ю.

У разі косого напрямку удару можливе відшарування шкіри і підшкірної клітковини з утворенням гематом.

Гематоми з великими порожнинами можуть викликати ускладнення в вигляді травматичної кісти, наповненої кров’ю.

В областях , де проходять великі кровоносні судини (стегнова, плечова артерії), іноді виникають удари або надриви стінок судин з подальшим їх тромбозом. В результаті можливий некроз м'яких тканин.

При ударах області, де периферичні нерви (найчастіше ліктьової, променевої і малогомілкової областей) розташовані близько до кістки, з'являються симптоми порушення їх функції. Зазвичай чутливі і рухові порушення швидко проходять, але іноді при значних крововиливах або здавлені гематомою зберігаються тривалий час.

Найчастіше зустрічаються забої м'яких тканин кінцівок або тулуба. Клінічними ознаками цих забитих місць є біль в місці прикладання сили і травматичний набряк. Через деякий час (термін залежить від глибини крововиливу) на шкірі з'являється синець. За його розмірами не можна точно судити про силу або характері удару. Так , при так званих глибоких забиттях або при підвищеній ламкості судин (при гіповітамінозі С, у літніх людей) виникають великі синці, що спускаються вниз по відношенню до місця травми під дією сили тяжіння. Колір синця служить важливим критерієм для визначення давності забитого місця, що важливо в судово-медичній практиці.

При яких захворюваннях виникають Забиття:

- Травми

До яких лікарів звертатись, якщо виникають Забиття:

Вас турбують Забиття? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Забиття? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.