Online Тесты

  • Насколько общителен ваш ребенок? (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он помогает выяснить, насколько общителен ваш ребенок, легко ли он идет на контакт со сверстниками, учителями, родителями, умеет ли он общаться...


Симптоми хвороби - Проблемна шкіра обличчя

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Проблемна шкіра обличчя -

Проблемна шкіра обличчя – це множинні висипання на шкірі обличчя - розширені пори; комедони - "чорні цятки"; різного роду висипання; рубці, що залишаються на місці акне (вугрів); сухість і зневоднення шкіри; ранні зморшки і т.д.

Про що " каже" проблемна шкіра? Шкіра виконує дуже важливі і відповідальні функції організму: захисна, видільна, терморегуляторна, дихальна, газообмінна, рецепторна. Будучи вірним і надійним помічником - індикатором, проблемна шкіра є показником порушень і захворювань в організмі.

На вигляд, здавалося б, тонка шкіра складається з 5 шарів, які в свою чергу діляться ще на кілька шарів - це складний і найбільший орган людини. Шкіра захищає організм від зовнішніх факторів навколишнього середовища, тому найпершою від них страждає.

Проблемна шкіра обличчя може бути спадковим фактором.

Слід також нагадати, що найчастіше з проблемами шкірі зіштовхуються підлітки в період статевого дозрівання, коли в організмі відбуваються значні гормональні зміні. Загалом такі проблемі є тимчасовими і найчастіше не викликають необхідності спеціального лікування. Однак в деяких випадках вугрова хвороба у підлітків спричиняє значні порушення і викликає косметологічні проблемі. В такому разі необхідна консультація дерматолога і системній підхід до лікування.

Отож, проблеми зі шкірою обличчя можуть буті викликані внутрішніми захворюваннями, бути результатами впливу навколишнього середовища, віковими особливостями або бути успадкованими від батьків.

При яких захворюваннях виникає Проблемна шкіра обличчя:

- Акне

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Проблемна шкіра обличчя:

Вас турбує Проблемна шкіра обличчя? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Проблемна шкіра обличчя? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.