Online Тесты

  • Есть ли у вашего ребенка творческий потенциал? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте 3-5 лет. Он помогает выявить творческий потенциал, проанализировать стремление ребенка к творчеству, выявить его способности...


Симптоми хвороби - Холодні пальці ніг

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Холодні пальці ніг -

Основні причини відчуття холодних пальців ніг наступні:

1. Вегето-судинна дистонія - це стан характерний для багатьох молодих людей, в організмі яких немає чіткої рівноваги між роботою симпатичної і парасимпатичної нервових систем. Збільшення викиду адреналіну веде до спазму судин, через що можуть мерзнути ноги і руки.

2. Зміни артеріального тиску (АТ) викликають спазми судин, що може спровокувати відчуття холоду в кінцівках

3. Залізодефіцитна анемія. Недостатня кількість гемоглобіну спричиняє відчуття зябкості.

4. Паразити шлунково-кишкового тракту, іншими словами, глисти. Вони виділяють токсини, на які реагують судини, що і викликає відчуття холоду в кінцівках або навіть і по всьому тілу.

5. Знижена функція щитовидної залози - гіпотиреоз. При такому стані всі процеси в організмі людини сповільнюються, з'являється втома і відчуття холоду. Найчастіше гіпотиреоз зустрічається у людей після 40 років.

6. Алергія. Якщо в дитинстві ви страждали на атопічний дерматит поява відчуття внутрішнього холоду теж практично неминуче. Адже алергічні прояви залишаються на все життя.

7. Прийом деяких ліків. Люди, яким прописані бета-адреноблокатори, наприклад анаприлін, атенолол, що викликають спазм периферичних судин, теж можуть страждати від відчуття холодних пальців ніг.

8. Кандидоз - надмірна кількість грибків в організмі після прийому антибіотиків.

9. Куріння. Нікотин викликає спазм судин.

10. Відморожені кінцівки. Наслідки сильного переохолодження залишаються на все життя. Здорова людина при температурі 15-17 градусів морозу відчуває бадьорість і свіжість, а той, хто колись відморозив руки та / або ноги, завжди страждає на холоді.

При яких захворюваннях виникають Холодні пальці ніг:

- ВСД
- Хвороба Рейно

До яких лікарів звертатись, якщо виникають Холодні пальці ніг:

- Невролог
- Судинний хірург
- Ендокринолог

Вас турбують Холодні пальці ніг? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Холодні пальці ніг? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.