Online Тесты

  • Ваш ребенок: звезда или лидер? (вопросов: 6)

    Данный тест предназначен для детей в возрасте 10-12 лет. Он позволяет определить, какое место ваш ребенок занимает в коллективе сверстников. Чтобы правильно оценить результаты и получить самые точные ответы, не стоит давать много времени на раздумье, попросите ребенка отвечать то, что первым придет ему в голову...


Симптоми хвороби - Набряк ступні

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Набряк ступні -

Розвиток набряку нижніх кінцівок досить часто служить причиною звернення за медичною допомогою.

У більшості випадків наявність набряку трактується як ознака патології венозної системи. Це обумовлено потенційно несприятливим прогнозом венозного тромбозу або важкого хронічного ураження венозного русла, які можуть призвести до інвалідизації або навіть й до смерті пацієнта.

Однак не слід панікувати, причини розвитку набрякового синдрому дуже різноманітні, тому слід невідкладно звернутися за кваліфікованою допомогою лікаря, щоб провести диференціальну діагностику вище вказаної патології та визначити причини набряку і розпочати його лікування.

При яких захворюваннях виникають Набряк ступні:

- Перелом кістки
- Подагра
- Проблеми з ногами при цукровому діабеті
- Розтягнення зв'язок , сухожиль і м'язів
- Серцева недостатність (Ішемічна хвороба серця)
- Склеродермия
- Целюліт (Флегмона, Панікуліт)
- Ендокардит
- Лімфедема
- Варикозне розширення вен
- Запалення гомілковостопних суглобів
- Тромбоз глибоких вен
- Хронічна венозна недостатність
- Деформуючий остеоартроз
- Реактивні поліартрити
- Пороки серця
- Міокардити
- Кардіоміопатії
- Гострий і хронічний гломерулонефрит
- Діабетичний гломерулосклероз
- Системний червоний вовчак
- Нефропатії вагітних
- Цироз печінки
- Рак печінки
- Ниркова недостатність

До яких лікарів звертатись, якщо виникають Набряк ступні:

Вас турбують Набряк ступні? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Набрякають ступні? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.