Online Тесты

  • Насколько общителен ваш ребенок? (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он помогает выяснить, насколько общителен ваш ребенок, легко ли он идет на контакт со сверстниками, учителями, родителями, умеет ли он общаться...


Симптоми хвороби - Висип

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Висип -

Висип – це зміна зовнішнього вигляду шкірного покриву людини. Можливе і незначне порушення цілісності шкірного покриву (наприклад, розрив гнійника), але таке явище виникає вкрай рідко. Види висипу:

- Розеола - плямочка блідо-рожевого кольору, діаметром 1-5мм, не блідна при натисканні.
- Пляма - ділянка шкіри зі зміненою забарвленням, не піднесена над рівнем шкіри, діаметром 5 - 20мм , бліда при натисканні.
- Папула - виступаюче над поверхнею шкіри утворення, що не має порожнини всередині, діаметром менше 5мм.
- Бляшка - утворення, піднесене над поверхнею шкіри, діаметром більше 5мм.
- Вузол - кулясте утворення діаметром більше 5мм.
- Пухир - блідо-рожева ділянка шкіри, дещо піднесена над рівнем шкіри, але не має порожнини всередині. Діаметр від 2 до 15 см і більше. Часто супроводжується свербінням.
- Везикула (діаметр менше 5мм) і міхур (діаметр більше 5мм) - утворення, що мають порожнину всередині, містять рідину.
- Пустула (гнійник) - утворення, що має порожнину з гнійним вмістом.
- Петехії - дрібні (менше 3мм) крововиливи під шкірою; не виступають і не бліднуть при натисканні.

Крім того, виділяють так звані вторинні елементи висипу , тобто елементи , які утворюються з часом з первинних елементів.

- Гіперпігментація - потемніння ділянки шкіри.
- Депігментація - збліднення ділянки шкіри, втрата кольору шкіри в наслідок зменшення в ній кількості пігменту.
- Лусочка - ділянки лущення шкіри на місці колишніх папул або бульбашок. Луски бувають різних розмірів - від висівкоподібних, коли шкіра наче покрита борошном до пластинчастого лущення з утворенням великих лусочок, що відділяються з великих ділянок шкіри.
- Ерозія - порушення цілісності шкіри, частіше виникає при розриві бульбашок і гнійників.
- Корка – затвердіння ділянки шкіри.

Для правильної діагностики також важливе розташування елементів висипу на тілі, з якої частини тіла починаються висипання, як швидко вони поширюються.

При яких захворюваннях виникає Висип:

- Кір
- Краснуха
- Вітряна віспа
- Черевний тиф
- Висипний тиф
- Лептоспіроз
- Вторинний сифіліс
- Скарлатина
- Гострий період ВІЛ-інфекції
- Менінгококовий сепсис
- Підлітковий вік
- Гормональні порушення

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Висип:

- Інфекціоніст
- Дерматолог

Вас турбує Висип? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Висип? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "В":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.