Online Тесты

  • Тест на наркотическую зависимость (вопросов: 12)

    Будь-то препараты по рецепту, незаконные наркотики или препараты в свободной продаже, если вы попали в зависимость, ваша жизнь начинает движение по наклонной вниз, и вы тянете тех, кто вас любит, с собой...


Симптоми хвороби - Прискорене дихання

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Прискорене дихання -

Прискорене дихання - тахіпное (від грец. Tachys - швидкий, короткий і pnoe - дихання), прискорене поверхневе дихання, що не супроводжується порушенням його ритму, частота дихання більше, ніж 60 вдихів на хвилину. Тахіпное - вид інспіраторної задишки, яка не супроводжується якими-небудь клінічними ознаками (вимушене положення тіла, синюшність губ та ін.)

Прискорене дихання розвивається в результаті порушень газового обміну з накопиченням в крові вуглекислоти і зменшенням вмісту кисню. При цьому відзначається зниження порогу подразнення нервово-рефлекторного апарату в легеневих альвеолах, що обумовлює гальмування вдиху при неповному розправленні альвеол. У зв'язку з цим зменшується амплітуда дихальних рухів. Розвивається при цьому компенсаторне почастішання дихання, яке виникає у зв'язку із зменшенням глибини і недостатності дихання.

Дуже часто при тахіпное дихання поглиблюється; таке дихання розглядається як задишка. Значна група захворювань, при яких розвивається тахіпное, що переходить у задишку, характеризується специфічними клінічними проявами з наявністю у кожного з цих захворювань провідних симптомів (ціаноз, кашель, кровохаркання та ін.).

При яких захворюваннях виникає Прискорене дихання:

- Лихоманка
- Астма
- Гіпертиреоїдизм
- Інфаркт міокарда
- Серцева недостатність (Ішемічна хвороба серця)
- Синдром гострої дихальної недостатності
- Пороки серця
- Хронічні обструктивні захворювання легень
- Гострі пневмонії
- Ексудативний плеврит
- Спонтанний пневмоторакс
- Дифузний пневмосклероз легенів
- Тромбоемболія легеневої артерії
- Захворювання органів кровообігу , що супроводжуються недостатністю кровообігу
- Анемія
- Шок
- Пухлини мозку
- Істерія, що супроводжується частим поверхневим диханням («дихання мисливської собаки»)

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Прискорене дихання:

Вас турбує Прискорене дихання? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Частішає дихання? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.