Впервые на сайте?
Новости клиник
- Месяц борьбы с раком молочной железы. Пройдите обследование груди с 20% скидкой!, 22.10.2018, 13:05
- Candela Gentlemax Pro, 15.01.2018, 17:22
- Научно-практическая конференция “Современные технологии в нейрохирургии”, 20.11.2017, 11:11
- Привітання від офіційного дитриб’ютора Toshiba Medical Systems, 10.08.2017, 14:09
- Отравление у ребенка? Только спокойствие!, 03.08.2017, 10:56
- Пародонтит: что делать, когда болят и кровоточат десны?, 02.08.2017, 10:08
Online Тесты
-
Кто ты: шпион или его «находка»?
(вопросов: 12)
Граница между общительностью и излишней болтливостью порой бывает весьма размытой. Попробуй определить, по какую сторону находишься ты, ответив на вопросы этого теста...
Лучшие диеты
Симптоми хвороби - Хрипи в грудях
Симптоми за алфавитом:
- При яких захворюваннях виникають Хрипи в грудях
- До яких лікарів звертатись, якщо виникають Хрипи в грудях
Хрипи в грудях -
- Сухі хрипи
Розрізняють свистячі (високі) і басові (низькі) сухі хрипи. Перші частіше бувають при звуженні бронхів; другі утворюються від коливання густого мокротиння, особливо у великих бронхах, що дають резонанс. Сухими хрипами називають їх тому, що в їх утворенні рідина не грає великої ролі. Вони відрізняються непостійністю і мінливістю, зустрічаються при ларингіті, фарингіті, бронхіті, астмі.
- Вологі хрипи
Утворюються при скупченні в просвіті бронхів рідкого секрету (мокротиння) і проходженні повітря через цей секрет, вони прослуховуються в фазу вдиху і видиху і залежно від просвіту бронхів діляться на дрібно - , середньо - і крупнопузирчаті.
Вологі хрипи можуть бути звучними або незвучними. Звучні вологі хрипи прослуховуються, коли бронхи оточені щільною легеневою тканиною і можуть вказувати на запалення легенів. Незвучні вологі хрипи часто прослуховуються в нижніх відділах грудної клітини при застійних явищах.
Характерною особливістю хрипів є їх мінливість після покашлювання (вони посилюються або зникають).
Слід відрізняти від хрипів крепитацію, яка утворюється при розлипанні термінальних відділів бронхіол. Крепітація свідчить про пневмонію.
При крупозній пневмонії розрізняють початкову крепитацію в перші 1-3 дні хвороби і кінцеву - хрипи, що з'являються на стадії розвитку пневмонії, розсмоктування ексудату - на 7-10 -й день хвороби.
При яких захворюваннях виникають Хрипи в грудях:
- Фарингіт
- Бронхіт
- Легенева недостатність
- Серцева недостатність
- Емфізема легень
- Пневмонія
- Туберкульоз легень
- Рак легень
- Бронхіальна астма
До яких лікарів звертатись, якщо виникають Хрипи в грудях:
Вас турбують Хрипи в грудях? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.
Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.
Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.
У Вас Хрипи в грудях? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.
Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.
Інші симптоми на літеру "Х":
