Online Тесты

  • Кто ты: шпион или его «находка»? (вопросов: 12)

    Граница между общительностью и излишней болтливостью порой бывает весьма размытой. Попробуй определить, по какую сторону находишься ты, ответив на вопросы этого теста...


Симптоми хвороби - Хрипи в грудях

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Хрипи в грудях -

Хрипи - виникають при запаленні трахеї, бронхів або легень. Їх ділять на сухі і вологі.

- Сухі хрипи

Розрізняють свистячі (високі) і басові (низькі) сухі хрипи. Перші частіше бувають при звуженні бронхів; другі утворюються від коливання густого мокротиння, особливо у великих бронхах, що дають резонанс. Сухими хрипами називають їх тому, що в їх утворенні рідина не грає великої ролі. Вони відрізняються непостійністю і мінливістю, зустрічаються при ларингіті, фарингіті, бронхіті, астмі.

- Вологі хрипи

Утворюються при скупченні в просвіті бронхів рідкого секрету (мокротиння) і проходженні повітря через цей секрет, вони прослуховуються в фазу вдиху і видиху і залежно від просвіту бронхів діляться на дрібно - , середньо - і крупнопузирчаті.

Вологі хрипи можуть бути звучними або незвучними. Звучні вологі хрипи прослуховуються, коли бронхи оточені щільною легеневою тканиною і можуть вказувати на запалення легенів. Незвучні вологі хрипи часто прослуховуються в нижніх відділах грудної клітини при застійних явищах.

Характерною особливістю хрипів є їх мінливість після покашлювання (вони посилюються або зникають).

Слід відрізняти від хрипів крепитацію, яка утворюється при розлипанні термінальних відділів бронхіол. Крепітація свідчить про пневмонію.

При крупозній пневмонії розрізняють початкову крепитацію в перші 1-3 дні хвороби і кінцеву - хрипи, що з'являються на стадії розвитку пневмонії, розсмоктування ексудату - на 7-10 -й день хвороби.

При яких захворюваннях виникають Хрипи в грудях:

- Ларингіт
- Фарингіт
- Бронхіт
- Легенева недостатність
- Серцева недостатність
- Емфізема легень
- Пневмонія
- Туберкульоз легень
- Рак легень
- Бронхіальна астма

До яких лікарів звертатись, якщо виникають Хрипи в грудях:

Вас турбують Хрипи в грудях? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Хрипи в грудях? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.