Online Тесты

  • Тест на степень загрязненности организма (вопросов: 14)

    Существует много способов выяснения, насколько загрязнен Ваш организм Специальные анализы, исследования, а также тесты помогут внимательно и целенаправлено выявить нарушения эндоэкологии Вашего организма...


Симптоми хвороби - Виділення з статевих шляхів у чоловіків

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Виділення з статевих шляхів у чоловіків -

У здорових чоловіків при статевому збудженні (ерекції) може зволожитися слизова оболонка уретри або виділятися кілька крапель сірого кольору рідини, яка є секретом уретральних залоз Літтре. При еякуляції в кінці статевого акту або при нічних полюціях (сім'явиверження уві сні у юнаків і при тривалому статевому утриманні у чоловіків) виділяється сперма. Всі виділення іншого характеру розглядаються як патологічні.

Найбільш часто виділення з уретри гнійні і є симптомом запалення цього органу. Вони розрізняються за кількістю, кольором, складом і досягають найбільшої інтенсивності зазвичай вранці, після тривалої перерви в сечовипусканні. Їх характер визначається після мікроскопічного дослідження соскоба зі слизової оболонки уретри.

До інших видів виділень з уретри відносяться уретроррагія, простаторея і сперматорея.

Уретроррагія - виділення крові з сечівника поза актом сечовипускання - ознака пухлини або травми уретри.

Простаторея - виділення секрету передміхурової залози в кінці сечовипускання або дефекації - пов'язана з втратою тонусу вивідних проток в результаті запалення. Є одним із частих симптомів хронічного простатиту. При мікроскопії виділень в них знаходять лецитинові зерна, амілоїдні тільця, сперматозоїди відсутні.

Сперматорея - виділення з уретри білувато-жовтої рідини (сперми) без статевого збудження в кінці сечовипускання або дефекації. При мікроскопічному дослідженні виділень в них знаходять сперматозоїди. Спостерігається при запаленні і зниженні тонусу м'язової оболонки сім'явипорскувальної протоки і насінних бульбашок (везикуліті), запаленні насіннєвого горбка (колликуліті). Безперервна сперматорея може бути при захворюваннях і пошкодженнях спинного мозку. Сперматорею слід відрізняти від полюцій, які є фізіологічним явищем і супроводжуються збудженням.

При яких захворюваннях виникають Виділення з статевих шляхів у чоловіків:

- Везикуліт
- Колікуліт
- Хронічний простатит
- Травма уретри
- Пухлини статевої системи та ін.

До яких лікарів звертатись, якщо виникають Виділення з статевих шляхів у чоловіків:

Вас турбують Виділення з статевих шляхів у чоловіків? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Виділення з статевих шляхів у чоловіків? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.