Online Тесты

  • Есть ли у вашего ребенка творческий потенциал? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте 3-5 лет. Он помогает выявить творческий потенциал, проанализировать стремление ребенка к творчеству, выявить его способности...


Симптоми хвороби - Сухість шкіри

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Сухість шкіри -

Існує два різновиди сухої шкіри:

- Суха шкіра з хорошим тонусом. Поверхня такої шкіри матова, гладка, без зморшок, еластична. Як правило характерна для молодого віку, однак вельми чутлива до будь-яких подразників. Вимагає постійного косметичного догляду, захисту від сонця і зовнішніх впливів. При відсутності належного догляду швидко втрачає тонус.

- Суха шкіра з пониженим тонусом. Шкіра тонка, особливо в області очей і навколо рота, швидко формуються постійні складки і зморшки. Звичайний косметичний догляд може лише частково вплинути на стан шкіри, в цьому випадку потрібні більш ефективні і сучасні методики лікування.

При недостатньому відділенні шкірного сала, шкіра стає сухою, грубою, лущиться, зникає її еластичність. Часто зустрічається у блондинів, у яких тонка і ніжна шкіра легко запалюється від впливів зовнішнього середовища.

Суха шкіра стягується, коли її ввечері умивають. В екстремальних випадках вона стає пергаментоподібною або млявою. На сухій, млявій шкірі з'являються тонкі зморшки спочатку з боків щік, потім під підборіддям і на декольте.

Суха шкіра з зниженим саловиділенням виглядає тонкою, що не блищить, легко і часто запалюється.

Лікарі зазвичай стан сухості шкіри визначають як «шкірний ксероз». Поняття «ксерозу» включає не тільки сухість шкіри як таку, а й ті симптоми, які можуть його супроводжувати, в тому числі запалення, свербіж і печіння. Приблизно 25 років тому із змінами в системах кондиціонування повітря в приміщеннях про ксероз дізналися в усьому світі, так як кількість людей, які страждають від цієї проблеми, різко зросла.

Ксероз або підвищена сухість шкіри буває фізіологічною - у немовлят після народження. Через місяць вона проходить самостійно, проте з 6 -місячного віку, сухість виникає знову, оскільки секреція шкірного сала у немовлят зменшується. Особливо цей стан загострюється в холодну і суху зиму. Ця проблема відома як «зимовий свербіж».

Ксероз вражає людей літніх, у яких одночасно зі зниженням метаболічної активності шкіри зменшується активність сальних залоз, особливо на нижній половині тіла.

Ксероз - проблема виключно верхнього шару шкіри, саме рогового шару. Він втрачає здатність утримувати вологу. Волога з шкірних клітин швидко випаровується в навколишнє середовище. Порушується баланс. Організм віддає більше води, ніж може сам відшкодувати для глибшлежачих шкірних тканин. Верхній роговий шар не справляється із завданням захисту і виділення. Йому необхідна термінова допомога.

При яких захворюваннях виникає Сухість шкіри:

- Зневоднення
- Хронічна інтоксикація
- Дистрофії
- Гіповітаміноз А і РР
- Іхтіоз
- Гіпотиреоз
- Порушення обміну речовин
- Порушення функцій шлунково-кишкового тракту
- Стрес
- Атопічний дерматит
- Ниркова недостатність
- Діабет
- Алергічний риніт

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Сухість шкіри:

Вас турбує Сухість шкіри? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Сухість шкіри? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.