Online Тесты

  • Есть ли у вашего ребенка творческий потенциал? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте 3-5 лет. Он помогает выявить творческий потенциал, проанализировать стремление ребенка к творчеству, выявить его способности...


Симптоми хвороби - Оніміння пальців ніг

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Оніміння пальців ніг -

Оніміння пальців ніг (парестезія) - це результат захворювань, які впливають на нерви і / або кровоносні судини, що постачають кров'ю ступні. Оніміння пальців ніг часто пов'язане з пощипуванням.

Поколювання й оніміння, є тією категорією відчуттів, для яких характерне виникнення в певних областях шкірного покриву. У більшості випадків, спостерігаються спільно зі зябкостью або печінням.

У більшості випадків відчуття поколювання після оніміння руки або ноги є нешкідливим сигналом короткочасного защимлення нерва.

До лікаря необхідно звернутися, якщо напади оніміння відбуваються досить часто. Особливо, коли поколювання починають супроводжуватися больовими відчуттями, слабкістю, незручністю або втратою чутливості, якщо при онімінні порушується координація руху. Записатися на прийом до невролога треба й у випадку, коли ви на дотік не можете відрізнити теплу воду від холодної.

При яких захворюваннях виникає Оніміння пальців ніг:

- Патологія артерій і нервів
- Поліневропатія
- Цукровий діабет
- Ішіас
- Обмороження
- Поперековий стеноз
- Розсіяний склероз
- Феномен Рейно (Хвороба Рейно)
- Остеохондроз поперекового відділу хребта
- Міжхребцева грижа попереково-крижового відділу хребта
- Пухлина периферичного нерва / корінця
- Ангіопатія різного походження
- Транзиторні ішемічні атаки
- Тунельний синдром
- Ендартеріїт
- Ревматоїдний артрит
- Мікроінсульт

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Оніміння пальців ніг:

Вас турбує Оніміння пальців ніг? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Німіють пальці ніг? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.