Online Тесты

  • Доверяет ли вам ребенок? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте от 10 до 12 лет. Доверие между родителями и детьми - важный фактор успешного воспитания...


Симптоми хвороби - Погіршення пам'яті

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Погіршення пам'яті -

Погіршення пам'яті (син.: забудькуватість, порушення запам'ятовування, порушення пам'яті, ослаблення пам'яті, зниження пам'яті, погіршення пам'яті щодо недавніх подій, погіршення пам'яті у пацієнтів похилого віку) може проявлятися у вигляді повної відсутності будь-яких спогадів за певний проміжок часу.

Так само при погіршення пам'яті пацієнт може скаржитися на неможливість згадати ситуації, що відбулися найближчим часом (тиждень, місяць тому), але при цьому в найдрібніших подробицях пам'ятає події багаторічної давнини - такі скарги більш властиві людям похилого та старечого віку. І навпаки, в старості хворого може турбувати неможливість запам'ятовування поточних подій, нової інформації (імена, цифри і т.д.).

При яких захворюваннях виникає Погіршення пам'яті:

- Атеросклероз судин мозку
- Епілеп
- Синдром хронічної втоми
- Безсоння
- Нестача йоду в організмі
- Гіпотиреоз
- Струс головного мозку
- Черепно-мозкові травми
- Алкогольний делірій
- Пухлини головного мозку
- Куріння
- Хронічні інтоксикації
- Стрес
- Депресія
- Менопауза
- Хіміотерапія
- Стан афекту
- Хвороба Альцгеймера
- Старіння

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Погіршення пам'яті:

Вас турбує Погіршення пам'яті? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Погіршується пам'ять? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.