Online Тесты


Симптоми хвороби - Хронічна втома

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Хронічна втома -

Хронічну втому можна охарактеризувати, як стан втрати активності та здатності продовжувати будь-яку діяльність. Вона впливає на фізичні та інтелектуальні здібності.

Пацієнти, що відчувають хронічну втому, часто скаржаться на порушення сну, дратівливість, зниження пам'яті, уваги, труднощі засвоєння інформації, сексуальні порушення тощо.

При яких захворюваннях виникає Хронічна втома:

- Хвороба Аддісона (Бронзова хвороба)
- Хвороба Такаясу (Хвороба відсутності пульсу )
- Вірус імунодефіциту людини
- Гепатит C
- Гранулематоз Вегенера
- Депресія
- Інфаркт міокарда
- Інфекційний мононуклеоз
- Зневоднення організму
- Анемія
- Поліміозит
- Післяпологова депресія
- Ниркова недостатність
- Передменструальний синдром
- Пролапс мітрального клапана
- Застуда
- Рак голови і шиї
- Рак грудей
- Рак кісток
- Рак печінки
- Рак стравоходу
- Розсіяний склероз (Остеосаркома)
- Ревматична поліміалгія
- Цукровий діабет
- Серцева недостатність (Ішемічна хвороба серця)
- Синдром хронічної втоми
- Стрес
- Туберкульоз
- Фіброміалгія
- Цироз печінки
- Шизоаффективний розлад
- Емфізема, хронічний бронхіт і хронічна хвороба легенів
- Ендокардит

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Хронічна втома:

- Ендокринолог
- Онколог
- Пульмонолог
- Інфекціоніст
- Нефролог
- Фтизіатр
- Гепатолог
- Гінеколог
- Кардіолог
- Нефролог
- Психіатр

Вас турбує Хронічна втома? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Хронічна втома? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.