Online Тесты


Симптоми хвороби - Безсоння

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Безсоння -

Одну третину свого життя людина проводить уві сні; жоден інший вид людської ак¬тивності не займає стільки часу, як сон. У той же час знання про фізіологію сну і механіз¬ми його порушення залишаються вкрай недостатніми. Сон необхідний для забезпечення нормальної соціальної активності людини, тісно пов’язаний з якістю життя, захворюва¬ністю і смертністю.

Класифікація порушень сну:
- Інсомнія - розлади засинання та здатності перебувати в стані сну.
- Гіперсомніі - ураження, що супроводжуються патологічною сонливістю.
- Парасомнии - функціональні розлади, пов'язані зі сном, фазами сну і неповним пробудженням (ходіння уві сні, нічні страхи і тривожні сновидіння, енурез, нічні епілептичні припадки).
- Ситуативна (психосоматична) інсомнія - безсоння, триваючу менше 3 тижнів і має, як правило, емоційну природу.

Розлади сну – є одними з найчастіших неврологічних і психіатричних симптомів. Відомо, що 50 % дорослих страждають від розладів сну протягом життя. Безсоння розвивається в будь-якому віці, але ризик його виникнення збільшується з роками. Жінки у півтора рази більше схильні до диссомній порівняно з чоловіками. Близько 10 % дорослого населення страждають від хронічного безсоння, а 40 % хворих із психічними розладами скаржаться на безсоння.
Цілий ряд лікарських засобів також може викликати дане захворювання – це селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну, психостимулятори, стероїди, бета-агоністи й ін. Інсомнія може бути ускладненням больових синдромів, астми, гіпертиреозу.
Безсоння характеризується поганим засинанням, пробудженням серед ночі і ранніми пробудженнями, що призводить до порушень концентрації уваги, зниження працездат¬ності й погіршення емоційного статусу хворого. У випадках таких симптомів протягом 1 місяця і більше говорять про хронічне безсоння.

При яких захворюваннях виникає Безсоння:

- Депресія
- Стрес
- Артрит
- Серцева недостатність
- Побічні ефекти медпрепаратів
- Ниркова недостатність
- Астма
- Апное
- Синдром втомлених ніг
- Хвороба Паркінсона
- Гіпертиреоз

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Безсоння:

Вас турбує Безсоння? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Безсоння? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.