Online Тесты

  • Кто ты: шпион или его «находка»? (вопросов: 12)

    Граница между общительностью и излишней болтливостью порой бывает весьма размытой. Попробуй определить, по какую сторону находишься ты, ответив на вопросы этого теста...


Симптоми хвороби - Білі виділення

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Білі виділення -

Білі виділення (білі) - надмірні і незвичайні по характеру виділення зі статевих органів жінки (водянисті, молочно-білі, жовто-зелені, сукровичні, що мають неприємний запах і т. д.), викликають свербіж, печіння і постійне відчуття вологості в області промежини.

Фізіологічні (нормальні, природні) виділення зі статевих шляхів незначні, слизові, не подразнюють шкіру зовнішніх статевих органів; кількість виділень дещо збільшується в секреторну фазу менструального циклу і під час вагітності.

Невелика кількість білих виділень (виділень з піхви) являє собою варіант норми. Фізіологічні біли сприяють підтримці вологого середовища усередині піхви, що зберігає її нормальну мікрофлору і захищає від проникнення інфекції. У деяких жінок від народження, а також у деяких природних випадках має місце підвищена секреторна активність слизової оболонки шийки матки, тоді кількість виділень може бути рясною, але це не є приводом для занепокоєння.

Подібна ситуація часто спостерігається під час вагітності, в післяпологовому періоді, під час статевого акту, безпосередньо перед початком менструації. Нормальні виділення мають слизову консистенцію, не мають кольору і запаху, не викликають подразнення чи свербіж зовнішніх статевих органів і промежини.

При яких захворюваннях виникає Білі виділення:

Зрозуміти яке у вас виникло порушення чи захворювання можна завдяки видам білих виділень.

Залежно від місця утворення умовно розрізняють трубні, маткові, шийні , вагінальні і вестибулярні білі.

Трубні білі можуть бути симптомом запалення маткових труб, при якому брюшний отвір труби нерідко закривається а матковій отвір різко звужується. Сірозний або гнійний вміст накопичується в просвіті маткової труби і потім потроху виливається в матку, а з неї в піхву. Трубні белі спостерігаються у випадку раку маткової труби; зазвичай вони водянисті, іноді містять домішки крові.

Маткові белі виникають при ендометриті різного походження і пухлинах тіла матки (поліпи, міоми, рак та ін.). При гострому ендометриті білі зазвичай бувають гнійними, при хронічному - водянистими, у випадку раку тіла матки - спочатку водянисті, а потім при розпаді пухлини набувають червоно-буро-сірий колір.

Шийкові біли часто з'являються при захворюваннях шийки матки : цервіцитах гонорейного, хламідійного та іншого походження. Вони можуть бути наслідком туберкульозу, захворювань ендокринної системи тощо. Шийкові біли часто бувають слизовими, при гострих цервіцитах можуть містити домішки гною. При поліпах слизової оболонки каналу шийки матки - домішка крові. До шийкових білей відносять також характерні для раку шийки матки рідкі виділення, що представляють собою лімфу з домішкою крові.

Піхвові білі можуть бути наслідком посилення виходу рідкої частини крові з капілярів в просвіт піхви при впливі на його слизову оболонку механічних (наприклад, при мастурбації чи статевому акті), термічних і хімічних (наприклад, при спринцюванні гарячими рідинами, концентрованим розчином оцтової кислоти) чинників.

Часто вагінальні білі є проявом запалення слизової оболонки піхви. Характер залежить від виду збудника, наприклад, при трихомонозі білі рідкі, пінисті, при гнійної інфекції - зеленуваті тягучі.

Вестибулярні білі з'являються у зв'язку з посиленою діяльністю залоз вульви, в основному, сальних. Вони можуть виникати внаслідок порушення правил особистої гігієни, мастурбації, а також при вульвіті, бартолініті і цукровому діабеті.

Білі можуть з'являтися при патологічних змінах статевих органів (наприклад, при запальних процесах, пухлинах ), деяких загальних захворюваннях (наприклад, при туберкульозі, цукровому діабеті, захворюваннях крові та кровотворних органів). Появі білих виділень сприяють опущення стінок піхви, розриви промежини, тривале носіння маткових кілець, порушення правил особистої гігієни та ін.

Звернутися до лікаря необхідно в тому випадку, коли виділення з піхви супроводжуються запаленням і свербінням в ній або в зовнішніх статевих органах, набувають неприємного запаху, мають молочно-білий, жовтий або зеленуватий колір, з домішками крові, водянисту або сирну неоднорідну консистенцію.

Стрімкі (рясні) біли призводять до того, що вони не встигають випаровуватися і в області промежини відчувається постійна вологість, утворюються мацерації, знижується статевий потяг, порушується місцевий імунітет.

Слід відмітити, що найпоширенішою причиною виникнення білих виділень з жіночих статевих органів є бактеріальний вагіноз, який вимагає негайного звернення до лікаря та початку лікування. Сам по собі вагіноз не є небезпечним для життя і має гарний прогноз, однак якщо його не лікувати можуть виникнути небезпечні ускладнення, серед них безпліддя та розвиток онкологічних захворювань.

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Білі виділення:

Вас турбує Білі виділення? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Неприємні виділення з піхви? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.