Online Тесты

  • Выявление способностей ребенка (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он позволяет выявить способности ребенка к тем или иным областям знаний. Тест состоит из двух блоков: первый - для взрослых, второй - для детей...


Симптоми хвороби - Безпліддя у жінки

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Безпліддя у жінки -

Жіноче безпліддя - нездатність жінки репродуктивного віку до зачаття.

Основні причини жіночого безпліддя:
- Психогенні чинники ;
- Порушення овуляції ( ендокринне безпліддя) (35-40 %);
- Трубно-перитонеальний фактор ( 20-30 %);
- Різні гінекологічні захворювання ( 15-25 %);
- Імунологічні причини ( 2 %).

Психогенні чинники безпліддя: конфліктні ситуації в сім'ї, на роботі, незадоволеність статевим життям, а також наполегливе бажання мати дитину або, навпаки, страх вагітності можуть викликати порушення овуляції, що імітують ендокринне безпліддя. Аналогічним чином індуковані стресовими ситуаціями вегетативні порушення можуть призвести до дискоординації гладком'язових елементів маткових труб, а отже, до функціональної трубної непрохідності.

Ендокринне безпліддя пов'язане з порушенням процесу овуляції: ановуляція, недостатність лютеїнової фази менструального циклу, синдром лютеінізації неовульованого фолікула.

Ановуляторне безпліддя може виникати при ураженні будь-якого рівня репродуктивної системи. Найбільш часті причини ановуляції: гіперандрогенія, гіперпролактинемія, гіпоестрогенія, обмінні порушення (ожиріння, виражений дефіцит маси тіла), а також хвороба і синдром Іценко-Кушинга , гіпо- і гіпертиреоз.

Недостатність лютеїнової фази менструального циклу пов'язана з гіпофункцією жовтого тіла яєчника, що призводить до неостаточної секреторної трансформації ендометрію. Безпліддя при недостатності лютеїнової фази викликане порушенням імплантації ембріона або раннім самовільним викиднем, коли вагітність переривається до затримки менструації. Недостатність лютеїнової фази виникає внаслідок дисфункції гіпоталамо-гіпофізарно-яєчникової системи після трав , нейроінфекцій, стресів; в результаті гіперандрогенії; гіпо- або гіпертиреозу; гиперпролактинемії; запальних процесів; біохімічної зміни перитонеальної рідини.

Синдром лютеінизації неовульованого фолікула - це передчасна лютєїнізація преовуляторного фолікула без овуляції. Причини лютеінизації неовульованого фолікула не встановлені.

Трубне безпліддя пов'язане з порушенням функціональної активності маткових труб або їх органічним ураженням. Порушення функції маткових труб відзначається на тлі стресу, порушення синтезу простагландинів, статевих стероїдів, збільшення метаболітів простацикліну, тромбоксану А2, а також при гіперандрогенії.

Органічне ураження маткових труб призводить до їх непрохідності. Причиною даної патології є перенесені запальні захворювання статевих органів (гонорея, хламідіоз, туберкульоз тощо), оперативні втручання на внутрішніх геніталіях, ендометріоз маткових труб та інші форми зовнішнього ендометріозу.

Перитонеальне безпліддя обумовлено спайковим процесом в області придатків матки. Воно виникає внаслідок запальних захворювань статевих органів, після оперативних втручань на органах черевної порожнини і малого тазу.

Безпліддя при гінекологічних захворюваннях пов'язано з порушенням імплантації ембріона в порожнині матки при внутрішньоматкових перегородках і синехії, ендометріозі, міомі матки з субмукозним розташуванням вузла, поліпах ендометрію.

Причиною імунного безпліддя є утворення у жінки антиспермальних антитіл (в шийці матки, ендометрії, маткових трубах), що приводить до фагоцитозу сперматозоїдів.

При яких захворюваннях виникає Безпліддя у жінки:

- ЗПСШ
- Ожиріння
- Анорексія
- Хвороба Іценко-Кушинга
- Синдром лютеінізації фолікула
- Стрес
- Патології розвитку статевіх органів
- Вроджене безпладдя
- Ендокринні порушення і т.д.

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Безпліддя у жінки:

- Гінеколог
- Андролог
- Ендокринолог

Вас турбує Безпліддя у жінки? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Безпліддя у жінки? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.