Online Тесты


Симптоми хвороби - Часте сечовипускання

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Часте сечовипускання -

При середньому діурезі 1500 мл і нормальній ємності сечового міхура 250-300 мл у здорових людей сечовипускання відбувається 4-5 разів вдень і 1 раз вночі.

Почастішання його може бути пов’язане зі збільшенням вживання рідини, при переохолодженні або хвилюванні. І це нормальне фізіологічне явище.

При цукровому або нецукровому діабеті часте сечовипускання супроводжується нормальним або підвищеним обсягом виділеної сечі.

Часте протягом години, малими порціями, різної інтенсивності хворобливе сечовипускання, що не залежить від часу доби, має місце при гострому циститі.

Однак при деяких захворюваннях сечовипускання змінює свій ритм. Так, у хворих гіперплазією передміхурової залози сечовипускання прискорене головним чином вночі (нічна полакіурія) , що обумовлено роздратуванням сфінктера у зв'язку з припливом крові до тазових органів під час сну і збільшенням об'єму залози.

При наявності каменів сечового міхура, навпаки, нічне сечовипускання не прискорене, а вдень, коли хворий рухається і камінь, переміщаючись, подразнює нервові закінчення слизової, воно стае набагато частішим.

При яких захворюваннях виникає Часте сечовипускання:

- Цукровий або нецукровий діабет
- Цистит
- Гіперплазія
- Камінь сечового міхура

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Часте сечовипускання:

Вас турбує Часте сечовипускання? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Частішає сечовипускання? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "Ч":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.