Online Тесты

  • Есть ли у вашего ребенка творческий потенциал? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте 3-5 лет. Он помогает выявить творческий потенциал, проанализировать стремление ребенка к творчеству, выявить его способности...


Симптоми хвороби - Передчасна еякуляція

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Передчасна еякуляція -

Передчасна еякуляція - це неконтрольоване сім’явиверження, яке відбувається до або відразу після інтромісії, при мінімальній сексуальної стимуляції перш, ніж цього захоче чоловік.

У переважній більшості передчасна еякуляція зустрічається у підлітків, що тільки но розпочали статеве життя. Це пов'язано з перезбудженням, з високою чутливістю голівки статевого члена, а тому еякуляція дуже часто відбувається або до введення статевого члена в піхву, або через буквально кілька здійсненних рухів. Найчастіше це швидко проходить з набуттям досвіду статевого життя, але може зберегтися і надовго, особливо в разі виникнення психологічного стресу від невдачі.

Рідше передчасна еякуляція зустрічається у цілком зрілих чоловіків. Вона може зберегтися з юності або з'явитися вже в солідному віці.

Всі причини передчасної еякуляції можна розділити на дві групи - фізіологічні, тобто пов'язані з проблемами зі здоров'ям або особливістю будови / функціонування статевих органів, і психологічні.

Фізіологічних причин:

- підвищена чутливість голівки статевого члена;
- хронічний везикуліт.

Підвищена чутливість голівки статевого члена може бути вродженою і набутою. Придбана з'являється в результаті баланопостіта або фімозу і зустрічається не настільки часто.

Психологічні причини:

Іноді передчасна еякуляція відбувається лише тому, що чоловік цього боїться. Статистика ж свідчить, що безпосередній статевий контакт триває в середньому не більше двох-трьох хвилин. І , тим не менш, ця тривалість - річ суто індивідуальна. Однак, не розуміючи цього, багато молодих людей приходять у зневіру від результатів своїх статевих контактів з самого їх початку. Такі чоловіки - жертви міфу , що переходить з покоління в покоління, міфу про те, що, «чим більше, тим краще».

Нерідко передчасна еякуляція у молодих чоловіків викликана тим, що вони мастурбують занадто енергійно, бажаючи якомога швидше домогтися щасливого результату. При цьому вони практично не звертають уваги на емоції, а це веде до невміння розпізнавати почуття (і свої, і партнерки) перед оргазмом. Тобто у чоловіків, які страждають цією хворобою, не розвивається нормального відчуття власних статевих органів: вони просто не знають, що повинен відчувати чоловік під час сильного статевого збудження, що передує оргазму.

При яких захворюваннях виникає Передчасна еякуляція:

- Психологічні чинники (депресія, тривожність, відчуття провини, нервова напруга)
- Гіпогонадизм (зниження рівня тестостерону)

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Передчасна еякуляція:

Вас турбує Передчасна еякуляція? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Передчасна еякуляція? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.