Online Тесты

  • Ваш ребенок: звезда или лидер? (вопросов: 6)

    Данный тест предназначен для детей в возрасте 10-12 лет. Он позволяет определить, какое место ваш ребенок занимает в коллективе сверстников. Чтобы правильно оценить результаты и получить самые точные ответы, не стоит давать много времени на раздумье, попросите ребенка отвечать то, что первым придет ему в голову...


Симптоми хвороби - Зміна кольору сечі

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Зміна кольору сечі -

Зміна кольору сечі може бути пов'язана з домішкою в сечі крові (гематурія) або гною (піурія). При наявності гною сеча стає каламутною, з пластівцями. При відстоюванні в ній утворюється осад. Характерно, що домішка гною в перший порціях сечі є ознакою уретриту. При циститі, навпаки, гній міститься в останніх порціях сечі. При важкому піеліті або прориві в сечовий міхур абсцесу сусідніх органів спостерігається тотальна піурія (вміст гною у всіх порціях сечі).

Зміна кольору сечі при різних патологічних процесах і захворюваннях:

- Темно-жовтий
Це може спостерігатися при зневодненні організму (діарея , блювота) , гострих інфекційних захворюваннях , опіках , а також при застійних явищах в нирці.

- Блідо-жовтий, помаранчевий або безбарвна сеча
Поліурія різної етіології: початкова стадія хронічної ниркової недостатності, цукровий та нецукровий діабет.

- Темно-бурий
Такий колір сечі надає високий вміст в ній уробіліногену, що може спостерігатися при гемолітичній анемії.

- Чорний
Чорний колір сечі можуть надавати гемоглобін (гостра гемолітична нирка), гомогентизинова кислота (алкаптонурія), меланін (малносаркома).

- Червоний
Спостерігається при появі в ній свіжої крові (сечокам'яна хвороба, геморагічний цистит, інфаркт нирки, пухлини сечовидільної системи), а також уропорфірінурія (свинцева анемія).

- Колір м'ясних помиїв свідчить про наявність у сечі зміненої крові що може спостерігатися при гломерулонефриті.

- Зеленувато-бурий
Або колір темного пива може мати місце при паренхіматозній жовтяниці і свідчить про появу в ній білірубіну і уробіліногену.

- Зеленувато-жовта сеча
Ознака механічної жовтяниці, при якій в сечі з'являється білірубін.

- Молочний
Цей колір сечі свідчить про наявність у ній лімфатичної рідини і може спостерігатися при лімфостазі в нирці.

- Білястий відтінок сечі
Може бути обумовлений наявністю в ній жирів, гною, кристалів фосфатів (жирове переродження нирок).

Лікарські засоби , які змінюють колір сечі:

- Ацетилсаліцилова кислота (аспірин) - може надавати рожевий відтінок.
- Рифампіцин (протитуберкульозний антибактеріальний препарат) - коричнево червоний.
- Метронідазол (протипаразитарий засіб) - червоно-коричневий.
- Триамтерен (діуретик) - синьо-зелений.
- Рибофлавін (вітамін В2) - помаранчевий.
- Амідопірин, антипірин, фенолфталеїн - червоний.
- Фенілсаліцилат, нафтол, салол - темно-бурий.

При яких захворюваннях виникає Зміна кольору сечі:

- Цистит
- Уретрит
- Пієліт

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Зміна кольору сечі:

Вас турбує Зміна кольору сечі? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Зміна кольору сечі? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.