Online Тесты

  • Общительный ли ваш ребенок? (вопросов: 10)

    Данный тест позволяет выяснить, умеет ли ваш ребенок заводить друзей, умеет ли он дружить. Тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет.


Симптоми хвороби - Підвищена температура

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Підвищена температура -

Підвищення температури є однією з нормальних реакцій організму на інфекцію. Нормальна температура тіла може бути трохи вище або нижче 37 °C. Якщо ректальна температура вище 38 °C, вона завжди вважається підвищеною. Як правило, ректальна температура приблизно на 0,5 градуса вище температури, виміряної в ротовій порожнині або під пахвою.

Нормальна температура тіла

Температура людини в нормі в середньому складає 36,6 С. Це температура оптимальна для біохімічних процесів, що відбуваються в організмі людини, але кожен організм індивідуальний, тому можливо вважати нормальною для декого і температуру від 36 до 37.4 С (йдеться про довгострокові стани і в випадки , якщо немає симптомів якого-небудь захворювання). Для того щоб поставити діагноз звично підвищеної температури потрібно пройти обстеження у лікаря.

Чому підвищується температура тіла

У всіх інших ситуаціях підвищення температури тіла вище норми говорить про те, що організм намагається боротися з певним захворюванням . У більшості випадків це чужорідні агенти в організмі - бактерії, віруси, найпростіші або наслідки фізичного впливу на організм (опік, обмороження , чужорідне тіло). При існуванні патогенних агентів в організмі підвищення температури є нормальним явищем, це фізіологічний захист імунітету - при температурі близько 38 °С організму легше побороти захворювання.

Але будь-який організм, як і механізм, не досконалий і може давати збої. У випадку з температурою ми це можемо спостерігати тоді, коли організм внаслідок індивідуальних особливостей імунної системи занадто бурхливо реагує на різні інфекції, і температура підвищується занадто високо, для більшості людей це 38,5 °С.

Ускладнення підвищеної температури

При дуже високій температурі відбуваються порушення в передачі нервових імпульсів, а це може призвести до незворотних наслідків в корі головного мозку і підкіркових структурах аж до зупинки дихання. У всіх випадках критично високої температури приймаються жарознижуючі засоби. Всі вони впливають на центр терморегуляції в підкіркових структурах головного мозку. Допоміжні методи, а це насамперед обтирання поверхні тіла теплою водою направлено на підвищення кровотоку на поверхні тіла і сприяє випаровуванню вологи, що веде до тимчасового і не дуже значного зниження температури. Обтирання слабким розчином оцту на сучасному етапі після проведених досліджень вважається недоцільним так як має такі ж результати що й просто теплою водою.

Тривале підвищення температури (більше двох тижнів) незважаючи на ступінь підвищення вимагає обстеження організму. Причин тривалого підвищеної температури безліч і якщо ви не медик, навіть не намагайтеся поставити собі діагноз, доцільно звернутися за професійною консультацією до лікаря.

При яких захворюваннях виникає Підвищена температура :

- Інфекційні захворювання
- Складні травми та опіки
- Тепловий удар

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Підвищена температура :

- Інфекціоніст
- Лікар швидкої допомоги

Вас турбує Підвищена температура ? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Підвищена температура ? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.