Online Тесты

  • Выявление способностей ребенка (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он позволяет выявить способности ребенка к тем или иным областям знаний. Тест состоит из двух блоков: первый - для взрослых, второй - для детей...


Симптоми хвороби - Свербіж заднього проходу

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Свербіж заднього проходу -

Свербіж заднього проходу - патологічний стан, що характеризується наполегливим свербінням в області заднього проходу і шкіри навколо анального отвору (у жінок свербіж часто захоплює зовнішні статеві органи).

Анальний свербіж слід чітко поділяти на первинний (синонім: істинний) і вторинний, часто супроводжує в якості основного симптому такі захворювання, як геморой, анальна тріщина, глистяні інвазії, проктосигмоїдити різної етіології, недостатність сфінктера заднього проходу, запор (пронос), запалення геніталій, вплив шкідливих ендо- та екзогенних речовин і факторів, грибкові ураження шкіри крижово-куприкової області. Крім того, анальний свербіж може бути одним з ранніх ознак прихованого діабету.

Якщо причини виникнення вторинного анального свербежу, перераховані вище, більш-менш відомі, то етіологія первинного, істинного, свербежу цієї області до кінця не вивчена.

Доцільно розрізняти гострий і хронічний істинний анальний свербіж. Для першої форми (стадії) характерний раптовий початок, постійне протікання, значна інтенсивність і місцеві зміни шкіри типу вологої екземи з мацерацією, слідами начухувань , гіпертрофією періанальних складок. При хронічному свербінні, навпаки, початок повільній, шкіра суха, стоншена (її порівнюють з пергаментним папером), іноді депігментирована, слідів начухувань немає.

При яких захворюваннях виникає Свербіж заднього проходу:

- геморой
- свищ
- анальні тріщини
- загострені кондиломи
- гнійний гідраденіт
- пухлини
- дисфункція сфінктера
- вагінальний секрет
- псоріаз
- себорейний дерматит
- атипова екзема
- плоский лишай
- інфекції (грибки, бактерії)
- паразити (трихомоніаз, короста)
- системні захворювання (цукровий діабет, захворювання печінки)
- психогенні причини

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Свербіж заднього проходу:

Вас турбує Свербіж заднього проходу? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Свербіж заднього проходу? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.