Online Тесты

  • Тест на степень загрязненности организма (вопросов: 14)

    Существует много способов выяснения, насколько загрязнен Ваш организм Специальные анализы, исследования, а также тесты помогут внимательно и целенаправлено выявить нарушения эндоэкологии Вашего организма...


Симптоми хвороби - Втрата ваги

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Втрата ваги -

Схуднення (втрата ваги) - часта ознака захворювань зі зниженою масою тіла. Різке схуднення називається виснаженням або кахексією (останній термін частіше застосовують для позначення крайнього виснаження). Помірне схуднення може бути не тільки симптомом захворювання, а й варіантом норми, обумовленим конституціональної особливістю організму, наприклад, у осіб з астенічним типом статури.

В основі схуднення можуть бути недостатнє або неповноцінне харчування, порушення засвоєння їжі, посилений розпад в організмі білків, жирів і вуглеводів і підвищені енерговитрати (екзогенні та ендогенні причини). Нерідко ці механізми поєднуються . При різних захворюваннях час початку схуднення, ступінь вираженості і конкретні механізми зменшення маси тіла значно відрізняються.

При яких захворюваннях виникає Втрата ваги :

- Тривале психоемоційне напруження, що провокує втрату апетиту
- Гострі та хронічні інфекції та паразитарні захворювання (кишкова інфекція, туберкульоз, сифіліс, малярія, амебіаз, гельмінтози, ВІЛ-інфекція)
- Захворювання ШКТ (стриктури стравоходу, рубцевий стеноз, синдром мальабсорбції, хронічний ентероколіт, цироз печінки, хронічний панкреатит)
- Харчові розлади (булімія, анорексія)
- Онкологічні захворювання

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Втрата ваги :

Вас турбує Втрата ваги ? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Втрата ваги ? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.