Online Тесты

  • Тест на степень загрязненности организма (вопросов: 14)

    Существует много способов выяснения, насколько загрязнен Ваш организм Специальные анализы, исследования, а также тесты помогут внимательно и целенаправлено выявить нарушения эндоэкологии Вашего организма...


Симптоми хвороби - Ожиріння

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Ожиріння -

Ожиріння – це складне хронічне порушення ліпідного обміну з надлишковим накопиченням жиру (тригліцеридів) у різних частинах тіла, що супроводжується збільшенням маси тіла і наступним розвитком різних ускладнень.

Ожирінням вважається надлишок маси тіла більш ніж на 25 % для чоловіків і більш ніж на 35 % для жінок порівняно з ідеальним вагою в залежності від зросту.

Контролювати свою вагу зручно за допомогою спеціальних таблиць та індексів, які обчислюють по формулах. Найбільш поширеним є розрахунок за формулою Брока: від росту людини (в сантиметрах) необхідно відняти 100 (норма відхилення 5-10%).

Для точного визначення нормальної маси тіла рекомендується також формула: Індекс = маса тіла (кг) / зріст (м).

Існують різні типи і ступені ожиріння, які залежать у тому числі від гормонального фону людини.

При аліментарному ожирінні (найбільш поширений варіант), яке пов'язане з неправильним харчуванням і малоактивним способом життя,виділяються наступні підтипи:

Ожиріння за жіночим типом (груша), або нижнє ожиріння (гіноідное), характеризується відкладенням основних мас жиру на стегнах сідницях і в нижній частині живота. Таке ожиріння є менш небезпечним для жінок, і не передбачає серйозних гормональних порушень. Жирові тканини скупчуються в основній масі під шкірою і, якщо їх кількість не критична, то вона не становлять суттєвої перешкоди для нормальної роботи внутрішніх органів. Але якщо поставлено діагноз саме «ожиріння» , без правильного лікування проблем зі здоров'ям не уникнути. При такому типі ожиріння, крім розробки правильного раціону харчування, рекомендуються різні антицелюлітні та масажні процедури.

Ожиріння за чоловічим типом (яблуко), або верхнє ожиріння (бдомінальне) - це найбільш небезпечний тип ожиріння, при якому жирова тканина накопичується в області живота і на внутрішніх органах. Такий тип становить серйозну загрозу навіть за наявності порівняно невеликої кількості зайвої ваги, так як жир на внутрішніх органах ускладнює їх нормальну роботу. Діагностувати абдомінальне ожиріння дуже просто - якщо у вас відношення об'єму талії до об'єму стегон більше 1-го для чоловіків і 0,8 для жінок - це привід для занепокоєння, особливо, якщо є велика кількість зайвих кілограмів.

Змішаний тип ожиріння, коли жирова тканина розташована рівномірно по всьому тілу, найчастіше зустрічається у дітей і також потребує корекції.

Дуже важливо, перед тим як починати лікувати ожиріння, визначити його ступінь. Сучасна медицина виділяє чотири ступені ожиріння:

- Ожиріння 1-го ступеня характеризується наявністю 20-30 % зайвої ваги в порівнянні з нормою.
- Ожиріння 2-го ступеня, це наявність 30-49 % зайвої ваги.
- Ожиріння 3 ступеня - це наявність 50-99 % зайвої ваги.
- Ожиріння 4 ступеня - має на увазі наявність 100 % і більше зайвої ваги.

При яких захворюваннях виникає Ожиріння:

- Психічні порушення
- Ендокринні порушення

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Ожиріння:

Вас турбує Ожиріння? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Ожиріння? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.